EN|RU|UK
Блоги Олег Медведчук
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  191  0

Нові обставини щодо нападу. Потрібна ідентифікація злочинців (відео)


Вітаю друзів, побратимів та небайдужих українців!

Минуло 4 місяці від події, коли на мене 5 квітня в м. Хмельницькому було організовано напад групи осіб. Це пов’язую зі своєю громадською діяльністю. Є всі ознаки замовності. 

В момент інциденту члени моєї родини опинилися в дуже загрозливій ситуації і тільки дякуючи Богові вдалося уникнути тяжких наслідків. 

Якщо коротко:

громадська діяльність ->

-> резонансні викриття щодо мафіозного угрупування в складі генералітету Держприкордонслужби, які під час війни перетворили кордон на джерело власної наживи;

->замова нападу;

->стеження зі встановленням GPS трекера на авто;

-> напад дев’яти осіб в масках;

->повідомлення про злочин;

->зволікання поліції;

->громадський вплив;

->порушення кримінального провадження;

->кволі слідчі дії 


Відео нападу тут:

https://www.facebook.com/100015617197955/posts/517216828808886?s=100015617197955&sfns=mo

Отже, слідчі дії тривають вже чотири місяці. На жаль змушений констатувати, що в ході них отримати вагомих результатів не вдалося.  Осіб, які скоїли злочин та замовників нападу й досі не встановлено. Таким чином, загроза мені, членам моєї родини та суспільству залишається актуальною. 

Поліція,  кожного зручного моменту демонструє нижню планку зацікавленості справою і важає головною умовою активізації слідчих дій - наявність тяжких наслідків. Тобто принцип: "немає тіла - не буде діла" є основним для роботи українських правоохоронців.

Але є й позитив. 

Добрі люди надали відеоматеріали де зафіксовано злочинців, які 5 квітня ц.р., в період 15-20 год. очікували слушного моменту для нападу за адресою: м. Хмельницький, вул. Володимирська 51.

Загалом нападників було 9 осіб. Вони були поділені на дві групи, одна з яких пересувалася на автомобілі Mercedes-Benz W 210 срібного кольору з люком на даху.  Інша група осіб була на авто темного кольору. 

Відео, де зафіксовано злочинців тут

https://www.facebook.com/100015617197955/posts/588942141636354?s=100015617197955&sfns=mo

З погляду на зазначене, звертаюсь до громадського активу з проханням допомогти ідентифікувати та встановити місце знаходження осіб, причетних до скоєння нападу та замовників.

Прошу,  всю наявну інформацію спрямовувати мені на електронну пошту 

bratstvo.kordon@gmail.com

Анонімність джерела інформації та плюс до карми гарантується.

Звісно, бажано розголос.

Цих потвор треба знайти щоб локалізувати загрозу, яка може стосуватися кожного з нас. Сьогодні - напад на громадського діяча, а завтра об’єктом замовного злочину може стати кожен, хто має власну позицію чи злочинний інтерес з боку кримінального угруповання.


Борімося-поборемо!

Слава Україні!


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх