EN|RU|UK
Блоги НЦП
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  124  0

Слухання по суті

Всі сторони з’явилися. Попередньо отриманий обвинувальний акт, цивільний позов зачитані.

Оперуповноваженого Василя Мельникова обвинувачують за ч. 2 ст. 365: Перевищення влади або службових повноважень, якщо воно супроводжувалося насильством, застосуванням зброї або болісними і такими, що ображають особисту гідність потерпілого, діями,- карається позбавленням волі на строк від 3 до 8 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Потерпілим Миколою Анцифіровим заявлений позов у розмірі 100 000 грн. Відбувся допит Анцифірова. Він повідомив, що жодних протиправних дій не вчиняв, спротиву правоохоронцям не чинив. Отримав 2 удари ногою у спину, 4 удари кулаком та ногою по голові коли був покладений на асфальт.

Мельников вину та цивільний позов не визнає. Під час допиту потерпілого вів себе як сторона обвинувачення. Намагався обставити так, начебто Анцифіров бив поліцейських та отримав справедливий опір.

Сам обвинувачений знаходиться на посаді в Подільському управлінні поліції. Раніше суд відправив його у в'язницю, відсторонив від виконання службових обов'язків. Завдяки заставі Іллі Киви, Олександру Вілкулу - вийшов на свободу. Прокуратура не попрацювала над тим, щоб обвинувачений повернувся назад.

Мельников традиційно відмовляється спілкуватися з громадськістю та журналістами. Можливо більше скаже під час дачі показів.

Обвинувачений Мельников 9 лютого взяв участь у побиті громадян під Подільським райвідділом поліції. Активісти вимагали повернути крадені, вилучені під час проведення акції "Хто замовив Катю Гандзюк?" 

Із-за завантаженості, суддя Павло Отвіновський оголосив перерву. Під час наступного засідання досліджуватимуть відео. Попередній розклад: 21 серпня 16.45, 4 вересня 16.30, 19 вересня 16,00, 4 жовтня 8.00

Захист інтересів потерпілого здійснює адвокат Viktor Moroz (Suprema Lex)

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх