EN|RU|UK
Блоги Євген Карась
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  677  7

Вакарчук, в чем сила, брат?

Черные фары у соседних ворот,

дешево споет нам твой певучий рот.


В культовій стрічці "нового русского" кіноматографа "Брат-2" в багатьох кадрах помітно рябіють афіші ДДТ. 

Шевчук з командою мали зіграти російську групу. Виступати у фільмі в Нью-Йорку. ДДТ ознайомились зі сценарієм і відмовились. Додавши, що "Брат-2" - це імперська собача х..ня. 

Би-2 замінили ДДТ. 

Український "Океан ельзи" підписав контракт. В "Брат-2" декілька пісень "Океану". Для російських режисерів важливо легітимізувати картину в очах українців. Створити певний об'єднавчий місток.

Цікаво, що не відмовились від зйомок і бандерівці з діаспори в Чикаго. Ті, правда, не за гроші. Навпаки зробили багато щедрих подарунків м...лям зі знімальної групи. І особисто Бодрову. Сподівалися щедрістю перекувати росіянських актьорішок. 

Не вийшло. Заплатили свою репутаційну ціну - стрічка завершується тим, що "українську мафію" розстріляли в ресторані в Чикаго.

Фільм в остаточній версії зашкалює від ненависті до "українського" як такого. Навіть третьорядні негативні герої - єврей-кидала чи приторно сором'язливий охоронець з банку, якого першим вб'ють - обоє "с Кієва". 

...

Років через десять Шевчука в ресторані поб'ють бухі чекісти з ФСБ. Шевчук був на обох Майданах. 


Ми в дитинстві багато слухали ДДТ. Мій товариш дитинства, росіянин з кремлівськими симпатіями, з часом почав ігнорувати ДДТ. 

"Предатель".

Я навпаки за останні двадцять років все більше дивуюсь сміливості та тверезості позиції ДДТ. Мабуть це через прізвище. Шевчук, що тут ще скажеш 😂

...

Я не хотів про це писати поки горіли вибори. 

Але щоразу бере холодок як згадаю за "Океан" в братской ненависті. 

Спитайте при нагоді Славка, чи не западло було підспівувати для еталонної імперської агітки? 

Оті пару тисяч доларів. Вони були варті того?Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх