EN|RU|UK
Блоги Дмитро Кулеба
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  4282  15

Ходоки з "ЛНР" і безсилля держави

Як на мене, більше за несправедливість в масштабах держави людей дратує лише безсилля держави.

І коли дві людини з т.зв. ЛНР заходять на контрольовану державою територію, цілеспрямовано провокують, записують відео і спокійно повертаються до себе, тому що їх не затримують як представників незаконної влади т.зв. ЛНР, це безсилля держави.

Нещодавно була операція СБУ, коли з неконтрольованої державою території вивезли чувака, причетного до збиття MH-17. Нещодавно держава затримала російський корабель, що блокував наші катери в Керченьскій протоці. Це держава показала свою силу. Тобто в принципі ми здатні і робимо те, що маємо.

У Станиці все вийшло навпаки. І хоча очевидно, що це була свідома провокація, щоб показати хто господар і спровокувати, але затримання персонажів, навіть короткочасне, було б гарним уроком.

Держава завжди повинна бити на випередження або у відповідь. Симетрично чи асиметрично, прямо чи гібридно, відкрито чи підкилимно, але бити, захищаючи своє і своїх.

Інакше не буде у людей віри в здатність їх держави захищати себе та зрештою їх самих.

 Топ комментарии
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх