EN|RU|UK
Блоги Павло Булгак
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  99  4

Олімпійські Чемпіони - підтримують петицію до Президента України за збереження Мінмолодьспорту

Громадська кампанія #SaveМінмолодьспорт триває і збирає усе більше прихильників. Днями мною була подана петиція до Президента України Володимира Зеленського з проханням зберегти Міністерство молоді та спорту. 

Разом з однодумцями боремося не за крісла чиновників, а задля можливості відстоювання та реалізації інтересів молоді, спортсменів, тренерів через рідне Міністерство з правом свого окремого голосу на засіданнях Кабінету Міністрів.

Петицію вже підписали відомі на весь світ українські спортсмени! Зокрема, свій підпис під онлайн-зверненням поставила Олімпійська Чемпіонка з біатлону Олена Підгрушна. Підтримав петицію дворазовий Олімпійський Чемпіон з веслування на байдарках і каное Юрій Чебан. 

Долучилися до акції тренери та представники спортивних федерацій України. Зокрема, тренер нашого відомого скелетоніста Владислава Гераскевича, Михайло Гераскевич та  Федерація скелетону, президент Федерації пауерліфтингу Сіражутдін Базаєв, керівник ревізійної комісії Всеукраїнської федерації танцювального спорту Вадим Совєтченко та інші.

З відеозверненням до Президента України на захист спортивного міністерства також звернулася жіноча Національна збірна команда з волейболу.


Як слушно зазначив Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, "такі радикальні рішення, як скорочення чи реорганізація Мінмолодьспорту, шляхом приєднання до інших міністерств - не повинні прийматися без попередніх широких консультацій з активом молодіжної та спортивної сфери. Кожен має право висловити думку з цього приводу, зокрема, й шляхом підписання відповідної петиції".

Підписати петицію можна за цим посиланням, це займає усього кілька хвилин.

Закликаємо Президента України Володимира Зеленського та його партію «Слуга Народу» вжити заходів для збереження Міністерства молоді та спорту, як окремого центрального органу виконавчої влади, що формує та реалізує державну політику в сферах: фізичної культури та спорту, молодіжної політики, національно-патріотичного виховання!

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх