EN|RU|UK
Блоги Павло Булгак
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  434  1

За сатиру на нари - не повторюйте помилок режиму Януковича

Це моя власна позиція. Тим, хто сьогодні намагається відкрити скриню Пандори із переслідуванням за сатиру (хоч і чорну та жорстку) на Президента, хочу нагадати засудження активістів з трафаретами на Януковича з цяткою на лобі. Це були натуральні політичні репресії. Про це неодноразово заявляли правозахисники.

Астанавітєсь! Не повторюйте помилок паперєдніков. Ви і Верховну Раду розстрілювали (що може, за бажання, уже вашими наступниками трактуватися, як заклик до здійснення теракту). Ви і Президента України ховали на відео.

Ви заробляли гроші, жартуючи по-чорному, грубо й цинічно над усіма ким тільки можна. Над побитими і понівечиними активістами Майдану, навіть, над фізіологічними особливостями вимови порядних, гідних людей і державних діячів, таких, як спікер ВРУ Андрій Парубій. Хоч це й недоречно та принизливо в цивілізованому суспільстві.

То ж будьте послідовні, потерпіть тепер цинічні, чорнушні жарти над собою при владі. Або захищайте свою честь у суді з компенсацією моральної шкоди, чи шкоди репутації. Це і є демократія.

Проте криміналізувати цю справу - означає стати на шлях авторитаризму.


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх