EN|RU|UK
Блоги Василь Вовк
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  405  1

ПРО ГЕНЕРАЛЬНОГО НЕ БУДУ – ТАМ УСЕ ПРОСТО!

Такої можливості швидко й безповоротно знищити аж до коріння корупцію не було в жодного з попередніх Президентів України.

Парламентська більшість "в кишені", залишились формальності.

Генпрокурор "відходить" за один-два дні: висловлення Верховною Радою недовіри (226 голосів) - має наслідком його відставку… Щодо СБУ – там тим паче все ясно-понятно…

Нібито складне питання з керманичами САП, НАБУ й ДБР – також має вирішення в найкоротші терміни.

Президент України Володимир Зеленський вносить до Верховної Ради України як невідкладний проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення діяльності правоохоронних органів, а саме щодо:

- скасування конкурсного відбору на посади Директорів НАБУ й ДБР (їх звільняє й призначає Президент України за згодою Верховної Ради України).

- скасування конкурсу на посаду заступника Генерального прокурора України - керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (його призначає Генеральний прокурор України).

Головне, щоб Президент України публічно взяв на себе відповідальність за професіоналізм, патріотизм й порядність (три "П") призначених ним керівників ГПУ, СБУ, НАБУ, ДБР, а вони, у свою чергу, дали клятву на вірність українському народові, невиконання якої – реальне позбавлення волі за службову халатність…

Й вперед. Фактів купа, доказів – більш ніж достатньо!

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх