EN|RU|UK
Блоги Сергей Иванов
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  5345  24

Дискредитація заступника секретаря РНБО Данілова

Дивлюсь, як група підтримки Петра Порошенка за винятком тих, хто ще не поїхав на заробітки до Москви (ну як Скабєєва, Цибулько?) намагається дискредитувати Олексія Данилова, якого призначили заступником секретаря РНБО.

Насамперед хочу сказати, що я прекрасно ставлюсь до спроб дискредитації політиків як до невід‘ємного елементу суспільного тиску і постійного випробовування їх на міцність. Дискредитація - це окей, якщо вона не базується на фентезі. Довірена особа Порошенка Semen Kabakaev написав чудову емоційну сагу про Данилова. Його допис - це хрестоматійний приклад художнього викривлення реальності через необізнаність або некомпетентність.

Семен (1990-го року народження) пише про 90-ті, про злодіїв, бандитів так, наче він особисто їх бачив, а не ходив у цей час до дитячого садку. Все це нагадує карикатурні образи з американських бойовиків а-ля "ті убіль Йура" і "какіє будут ваші доказатєльства".

Можливо я б не звернув на це увагу, якби Семен не додавав до своєї розповіді очевидні фейки, які дуже просто спростувати, зокрема про членство Данилова в ПР (серйозно блять?) про дружні стосунки з Єфремовим (який двічі вибивав його з посади за допомогою СБУ та мусорів), про зв‘язки з донбаським криміналітетом (який штурмував у 2004-му штаб "Нашої України", яким керував Данилов).

Я не "сіль землі" і в принципі не вмію хвалити політиків, але насправді Данилов був найпатріотичнішим, найпопулярнішим і найефективнішим мером Луганська, який зробив купу корисних речей для міста. До речі, губернатором він був теж нормальним попри шалений тиск єфремовського клану. Думаю, погодяться зі мною і мої земляки, окрім сепарів, яким, звичайно, любити Данилова нема за що. Сагу Кабакаєва я не маю на увазі - ніжному віку властиві помилки.

Отже, я цілком за увагу, контроль в тиск на політиків. Давайте дискредитувати їх разом, не перетворюючись при цьому на (во)лохів.

 Топ комментарии
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх