EN|RU|UK
Блоги Марина Данилюк-Ярмолаєва
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  1636  45

Про голубу кров і робочу

Діючий віце-прем’єр-міністр пан Павло Розенко публічно обізвав у Facebook усіх новообраних депутатів простих не елітних професій кульками і натякнув, що їх завели в раду, щоб легко ними маніпулювати.

Можна вважати себе крутим політиком, якщо ти виріс у Києві, у престижній радянській родині і мав можливості більші для реалізації аніж підприємець із Токмака, де десятиліттями перемагали люди із синьо-білого табору і міцні господарники. Або якщо ти ріс в провінційній жопі і вигрібав усе сам, і де зп в 7000 гривень уже робить тебе перспективним холостяком чи престижною нареченою.

Для тих, хто каже "фе", я нагадаю, що Лех Валенса працював до приходу в політику електриком на Гданській судноверфі. Втім, його шлях і його рішення в період політичної нестабільності та переходу Польщі до вільної ринкової економіки були оцінені. Згодом Лех Валенса повернувся до роботи електриком і нічо, простий чолов’яга із судноверфі зробив те, що наші колгоспники з "бреге" на руках і мріяти не могли...

 Топ комментарии
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх