EN|RU|UK
Блоги Сергій Пархоменко
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  469  6

Без паніки! Keep calm and remember about Maydan

У багатьох після, м’яко кажучи, не обнадійливих результатів президентських та парламентських виборів, почалася зневіра. Мовляв, все, кінець, ми втратили державу, нема чого ловити, треба тікати за кордон і т.д. 
Звичайно, перспектива узурпації влади гібридним політпроектом Коломойського є високою. Звичайно, той факт, що разом з Опозиційною платформою Медведчука «слуги» можуть скасувати курс в НАТО, ЄС, декомунізацію, люстрацію, не може не хвилювати, як не може не хвилювати й те, що ми зі своєї кишені будемо фінансувати проросійські політичні проекти.

Але!

Друзі, зараз за вікном не 2010 рік. І Зеленський – не Янукович. І висока підтримка віртуального президента і його віртуальної партії – це не показник того, що люди стануть на захист команди Президента, якщо той про нього попросить. У Зе і Коломойського нема таких економічних ресурсів, які були у банди Януковича, а рух України на Захід триває, хай і дещо сповільнено.

А найголовніше – ми всі пам’ятаємо, як перемагати! І, якщо що, може повторити.

Як би не намагався Портнов втілити cвої погрози в життя – його чекає облом: не зміг у 2013-2014 рр, а зараз - і поготів. Найактивніші люди, ті, хто завжди вирішував долю нашої країни, нікуди не ділися. Більше того: вони стали досвідченішими, багато з них пройшли війну. І про це портновим-медведчукам-богданам-коломойським не слід забувати.

Будь-яка спроба розвернути курс або капітулювати перед РФ закінчиться майданом. І на цей раз – швидким і дуже болісним для нової влади.

#Захисти_Україну


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх