EN|RU|UK
Блоги Марина Данилюк-Ярмолаєва
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  1105  3

Чому монобільшість стала реальністю

Роками президенти чубилися із виконавчою владою і парламентом за славу і популярність. Будь-який пр##об учасника тройнічка лузери пояснювали: у нас підтримки немає, наші політичні конкуренти нам заважають.

Попередній парламент був системою балансів і противаг. Саме для балансу і противаг не БПП виграв минулі вибори, а сенсацією стали НФ і Самопоміч. П’ятого президента відсутність моноліту дуже не влаштовувала. Власне тому він вигриз першого прем`єр-міністра і з часом виростив ворога собі і з того, хто йшов у його партійній п’ятірці.

Це він підставив сміттєву підніжку Самопомочі, поки сила Садового бездарно розтринькала кредит довіри, який їй давав Південь, Схід і той же Кривий Ріг, де зоолог Юрій Милобог уперше зробив те, що вдалось нині СН - зробив на виборах мера Юрія Вілкула. Правда, Самопоміч тоді побоялась відповідальності і зосередилась на Львівщині та секті Мунтяна.

Постійні сварки і чвари то і з Саакашвілі, то із Тимошенко, то з будь-ким, хто дещо виростав у рейтингу - врешті привели нарід до думки: що ну його нафіг вибирати кількох одудів, якщо можна одного.

До моноліту призвели також опитування імені Гриніва, куди уперше для сміху засовували Зеленського і СН. Демократична альтернатива була випалена на корню, давати владу регіоналам народ уже не хотів, так і склався роман зі Слугою народу... Тут навіть є маленький позитив, що ОПЗЖ не добрало через фотографів і безробітних під стягами СН десь 70-80 мандатів по мажоритарці.

У новій більшості, монобільшості буде десь 4 групи впливу: близьке коло ЗЕ, активісти-демократи, любителі забудовників і випадкові пасажири. Цікаво як воно летітиме, бо за перших труднощів валилися мегафракції бют, пр і БПП. А у тих і структури були, і дисципліна.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх