EN|RU|UK
Блоги Сергій Пархоменко
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  222  0

Чому місцеві вибори - це катастрофа і до чого тут Медведчук

Після парламентських виборів новий склад Ради може призначити дострокові місцеві вибори на жовтень або листопад.

У команди Зеленського є чітке бажання провести місцеві вибори вже цього року. Це може призвести до катастрофи національного масштабу – адже в ряді міст і навіть областей більшість візьме «Опозиційна платформа за життя» Медведчука.

Після місцевих виборів «ватна» більшість на місцях буде вимагати мовної автономії, почне порушувати норми законодавства про декомунізацію, тиснути на уряд, парламент і президента, щоб ті відмовилися від вступу в НАТО.

Є навіть ідея провести на осінь вибори в ОРДЛО, якщо Рада піде на реінтеграцію Донбасу російським шляхом. Це, звичайно, викличе обурення у патріотів, але якщо новий Майдан відбудеться вже після місцевих виборів, то місцеві ради будуть відмовлятися визнавати нову владу і почнуть проголошувати різні херсонські, одеські, харківські «народні республіки». Ми можемо отримати громадянський конфлікт і «босніїзацію» країни.

Місцеві вибори цієї осені – це частина плану Медведчука-Путіна, а реалізовувати його буде тандем Богдан-Портнов. В питанні місцевих виборів Коломойський і Зе та Медведчук і Портнов попутники: одним потрібен контроль над економікою ряду регіонів, іншим – тотальна дестабілізація країни.

Втім, навіть якщо влада захоче здійснити цей план з капітуляції, це ще не означатиме, що він буде реалізований. Якщо Зекоманда почне реалізовувати такий сценарій, то точно буде Майдан і новій владі доведеться відповісти за свої наміри. Головне, все зробити максимально швидко і не затягувати до лютого 2020 року.


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх