EN|RU|UK
Блоги Игорь Молодан
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  1014  0

А вам слабо 500 км за 10 дней? - Акція українських бігунів до Дня Незалежності

Командою “Trekking Team” ведеться підготовка до надзвичайного десятиденного забігу, присвяченого Дню Незалежності України, протягом якого буде продемонстровано реальні надможливості людського організму,  його сили та витривалість. Весь захід буде розбитий на 10 ультрамарафонських забігів по 50 км протягом 10 днів поспіль. Рух команди пролягатиме з Волині до столиці України. Десятиденний ультра-марафон стартує 15-го серпня і завершиться 24-го серпня включно. Кожен ультрамарафонець у складі команди TrekkingTeam подолає дистанцію 500 км!  На нашому шляху в містах нас підтримають сотні бігунів з місцевих спортклубів! На День Прапора України ми відвідаємо військовий госпіталь в Ірпені для привітання захисників незалежності України та передачі їм подарунків від партнерів та організаторів даного заходу!

До складу команди входять: Майстер спорту України з легкої атлетики, член збірної команди України з добового бігу Олена Шевченко, чемпіон України з бігу на 100 км Ігор Саханда та ультра-марафонець Володимир Сковородка, котрий увійшов у Книгу рекордів України як перший пожежний, що пробіг марафон у повному захисному спорядженні у 2018 році!

МЕТА ЗАБІГУ

-поширення бігу, популяризація активного і здорового способу життя;

-демонстрація наявності свідомого бігового руху в Україні;

-привернення уваги ЗМІ до професійного і аматорського бігу,

-вшанування захисників Української незалежності!

Забіг розпочнеться у Волинській області в місті Ковель і пройде через ЛуцькРівнеКорецьНовоград-ВолинськийЖитомирКоростишів, Ірпінь і фінішує в Києві на День Незалежності України!

Організатор: ТМ «ТРЕКІНГ»

м. Київ, просп. Перемоги, 9

Керівник: Ігор Мишко

+380 96720 50 10 (Viber-Telegram)

Запрошуємо партнерів та ЗМІ до співпраці!

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх