EN|RU|UK
Блоги Виолетта Киртока
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  1228  12

Народні Герої – в народні депутати

Залишилося кілька днів до парламентських виборів, які, власне, остаточно окреслять шлях нашої країни у найближчі роки і покажуть, чи варті були п’ять років тої самовіданної праці на війні і в тилу, яку вели активні українці. Чи всю цю нашу боротьбу, жертовність, втрати на повний голос назвуть нікчемними і примусять нас каятися у братовбивчих настроях. Ці розмови вже ведуться, але поки стиха, обережно намацуючи стежку до більш впевненної позиції. Ця стежка лежить якраз через парламент. І якщо ми 21-го липня не покажемо своє відношення до ворогів країни, портретами яких завішані всі борди вздовж доріг України, не віддамо свої голоси справжнім патріотам і захисникам державності, вже досить скоро ми втратимо свою незалежність.

Розуміючи це, відчуваючи справжню загрозу, багато хто з тих людей, чия позиція зрозуміла і не викликає сумнівів, які доказали свою любов до України, пройшовши через війну, полон, поранення, вирішили іти в політику, аби продовжити боронити країну на усіх рівнях. Є серед них і люди, які носять високе почесне недержавне звання Народний герой України. Я впевнена, більшість з них не потрібно представляти, але ще раз нагадаю історію і подвиги кожного з них. Прочитайте, подивіться на ці обличчя, і робіть вибір. Декілька років тому нам пропонували голосувати серцем. Все це політичні відволікаючі технології. Завжди голосувати треба розумом, думаючи, впевнено, щоб діти, які підростають, не дорікнули через п’ять років: ну що, просміялися, прошуткували країну?Олександр Данилюк, позивний Смайл, лікар,72-ий мажоритарний округ, партія "Голос"

Читайте також: "Часом доводилося вимушено обирати між пораненими. Це найдраматичніший вибір у житті, бо ти певною мірою набираєш повноваження Бога", - Олександр Данилюк

Іван Звягін, волонтер, 223-ий округ, партія "Європейська солідарність"

Лариса Кирикович, лікар, позивний Мама, 155-ий округ, самовисуванка

Яна Зінкевич, начальник Медичного управління і реабілітації бійців Української добровольчої армії, 7-ий номер партійного списку "Європейська солідарність"

Роман Костенко, позивний Гром, полковник спецпідрозділу "Альфа" СБУ, 14-ий номер списку партії "Голос"

Валерій Чоботарь, друг Гатило, доброволець, 164-ий мажоритарний округ, партія "Європейська солідарність"

Олександр Зеленюк, лікар, 26-ий округ, партія "Європейська солідарність"

Сергій Притула, шоумен, телеведучий, волонтер, 30-ий номер списку партії "Голос"

Юлія Паєвська, позивний Тайра, парамедик, 79-ий номер партійного списку "Голос"

Всеволод Стеблюк, позивний Айболит, анестезіолог, 20-ий номер партійного списку "Сила і честь"

Ахтем Чийгоз, заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу, 9-ий номер партійного списку "Європейська солідарність"

Мустафа Джемілєв, уповноважений президента у справах кримськотатарського народу, 6-ий номер партійного списку "Європейська солідарність"

Руслан Пустовойт, позивний Паук, розвідник 57-ий округ, самовисуванець.

 Топ комментарии
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх