EN|RU|UK
Блоги Володимир Лановий
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  211  2

Клуб олігархів хоче і далі вирішувати долю України

КЛУБ ОЛІГАРХІВ ХОЧЕ І ДАЛІ ВИРІШУВАТИ ДОЛЮ УКРАЇНИ

Ми, дорогі громадяни, прибрали з політичного олімпу олігарха Порошенка. Чи ми можемо заспокоїтися, що справу зроблено? Так, клуб олігархів, знову об’єднавшись, показали пороху червону картку. Він зрозумів і знімає гроші з своїх банківських рахунків та намагається до виборів вилетіти до Страсбургу. Але, олігархат згуртував свої «партії», відбулася мобілізація його васалів і троянських коней в інфопросторі, були терміново захоплені національні телеканали (гроші, як мені здається, «запозичені» в Москві), підключені продажні соціологічні служби, які готують суспільну думку до певних результатів. Підключилося також вище керівництво Росії, яке намагається втямити нам, які вигоди для України матиме торгівля газом з нею. Зокрема, в ефірі їхніми «експертами» розповсюджується нова думка, що без транзиту російського газу Україна зазнає техногенної катастрофи. Чекаємо нових мін під нашу свідомість. 

Все спрямовано на здобуття олігархічними партіями (включаючи не тільки опоплатформу, опоблок, голос, а й стратегію та євросолідарність)  максимальної кількості місць у Верховній Раді, з допомогою яких вони будуть тиснути на Президента Зеленського. І вони вже роблять це, хоча б по призначеннях на офіційні посади Кучми, Литвина та іншому. Саакашвілі як колода на шляху реалізації їхніх планів і сила, що викриє походження і місця приховування їхніх капіталів.

Поблажливе ставлення команди Зеленського до їхніх «пустощів» може закінчитися ренесансом кучмівсько-порошенківської епохи, а це означає продовження нової руїни на нашій землі. Вони збираються знову запускати свої лапи у наші гаманці та спустошувати наші холодильники, відмовляти нам у ліках і лікуванні, ламати наші нездійсненні мрії.

Так, що – ми зробимо вигляд, що нас влаштовує таке життя, що ми не хворіємо, що ми нагодовані, наші діти у холодних приміщеннях шкіл і дитсадків не сидять у верхньому одязі під двома ковдрами? Продовжуємо голосувати «за панів», як це було в минулому? Що немає таких сил, які зірвуть олігархічний зашморг з шиї українського народу і захистять наше життя?


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх