EN|RU|UK
Блоги Олександр Порхун
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  3047  8

ЯК ВІДІБРАТИ У МЕДВЕДЧУКА ТЕЛЕКАНАЛ «112 УКРАЇНА»: ГОТОВИЙ НАДАТИ ЗЕЛЕНСЬКОМУ ТА БАКАНОВУ ЕКСКЛЮЗИВНІ ДОКУМЕНТИ

Українська влада виявилась безсилою перед медіа-імперією Медведчука. Власники каналу «112 Україна» відверто знущаються над українцями.

Ані правоохоронці, ані влада не знають, що робити… Не знають, або не мають бажання?

Я готовий надати Зеленському, Баканову, Луценкові ексклюзивні документи, які дозволять у законний спосіб нейтралізувати телеканал «112 Україна». Звісно, для цього потрібна політична воля.

Пояснюю, що пропоную.

Канал «112 Україна» розташований за адресою Дегтярівська, 21. За радянських часів тут був цех оборонного підприємства. У 1990-х його приватизували, з будівлі зробили офісний центр.  1-4-й поверхи будівлі належать ТОВ «Офіс Лайн», 5-6-й поверхи – ТОВ «Патрон Інвест».

Компанія «Офіс Лайн» багато років тому заклала приміщення в іпотеку у VAB Банку. Наприкінці 2013-го банк вирішив продати іпотеку факторинговій компанії. Після того, як 2014 року VAB Банк визнали неплатоспроможним, виявилось, що продаж був фіктивним. Факторингова компанія «Каліпсо Фінанс» не сплатила жодної «живої» гривні за іпотеку, а розрахувався із банком сміттєвими цінними паперами. Тобто, актив банально вивели з банку. У Фонді гарантування вкладів ніби й намагались оскаржити шахрайські дії керівництва банку та забрати приміщення, але справу до кінця не довели. Все вказує на те, що із чиновниками домовились.

2018 року факторингова компанія робить переуступку прав на іпотеку на ТОВ «Ріелт Прайм» і «Авангард Інвест». Але диво! Ці компанії отримають право власності не лише на 1-4-й поверхи, але й на 5-й і 6-й, які ніколи в іпотеці не перебували, а їхнім власником була інша юридична особа. Зміни у реєстрі прав на нерухоме майно фіксує «чорний» реєстратор Прошкін. На початку 2019-го Мін’юст скасовує право власності на 5-6-й поверхи за «Патрон Інвест». Хоча позбавляти права приватної власності має лише суд!

Таким чином, рейдерськими методами віджали всю будівлю, де нині розміщується телеканал «112 України».

В Окружному адміністративному суд Києва зараз  розглядається справа №640/1298/19 – власники оскаржують протизаконні дії Мін’юсту щодо позбавлення їх права власності. У Господарському суді Києва розглядається справа №910/5851/19 щодо визнання протиправними дії реєстратора Прошкіна. З боку людей Медведчука на суддів здійснюється шалений тиск. У справи активно вручається один дуже відомий юрист, який нещодавно повернувся в Україну після виборів президента.

Моя пропозиція українській владі: зробіть п’ять кроків.

Крок перший. Генеральна прокуратура та СБУ повинні не імітувати боротьбу з Медведчуком, а реально включитись та довести, що іпотека на 1-4-й поверхи була фактична викрадена з VAB Банку, адже і власники, і менеджмент розуміли, що банку довго не протриматися. Усі подальші правочини також не проблема визнати фіктивними, адже, перекидаючи іпотеку з одних компаній на інші, ніхто ніякі податки не сплачував.

Другий крок - приміщення передаються у Фонд гарантування вкладів, тобто державі.

Третій крок: 5-6-й поверхи повертаються законному власнику, адже вони були рейдерським способом віджаті, і в цьому допомагали чиновники Мін’юсту.  Власник 5-6-го поверхів готовий виселити телеканал «112 Україна» за 24 години після того, як він знову отримає контроль над приміщеннями.

Четвертий крок. Канал Медведчука на вулиці. Я вам гарантую, що іншої будівлі на території України цей телеканал не знайде. Просто не встигне.

П’ятий крок. Ветерани АТО дуже швидко перевезуть все майно на смітник.

Звертаюсь до керівників держави. До керівників правоохоронних органів. До політичних лідерів – Юлії Тимошенко, Святослава Вакарчука, Анатолія Гриценка. Ви готові об’єднатись, щоби на прикладі телеканалу «112 Україна» продемонструвати, що Україна може бути ефективною, консолідованою у боротьбі з п’ятою колоною?

Чекаю на відповідь.

Усі документи, усі докази у цих справах я готовий надати. Панове Баканов, Луценко, Труба, Ситник, Холодницький? Вам це цікаво? Готовий зустрітись у будь-який час…

Отож, пане Президенте, вирішуйте!


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх