EN|RU|UK
Блоги Роман Бурко
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  133  0

Розкриті нові дані участі 234-го десантно-штурмового полку РФ в агресії проти України

Волонтери InformNapalm розкрили нові дані участі 234-го десантно-штурмового полку РФ в агресії проти України.

Цей полк входить до складу 76-ї гвардійської десантно-штурмової дивізії. Загалом InformNapalm розкрив більше 10 епізодів з фактами участі військовиків цієї дивізії як в окупації Криму, захопленні бурових вишок “Чорноморнафтогазу” та бойових діях на Донбасі.  Нове розслідування демонструє, що військовики РФ усвідомлювали, що їх перекидають в Україну і вони виконували злочинний наказ на території іншої держави, за це вони і були нагороджені відповідними медалями.

Детальніше у статті на InformNapalm.org

Цікаво, що у 2018 році командиром 76-ї ДШД був Ігор Каплій.

Він, за даними Головного управління розвідки України, у період 2015-2017 рр. був командиром 5 окремої мотострілецької бригади 1 АК (м.Донецьк, Україна) Центру територіальних військ Південного ВО ЗС РФ. Прізвище, ім’я та по-батькові за документами прикриття: Кремень Ігор Григорович.

А вже в лютому 2019 р. Каплій знову опинився на Донбасі. По версії колаборантів, на Донбас його знову відправили після скандалу з примусовим збиранням пожертв на храм міноборони РФ. Про схильність Каплія під час перебування на окупованій території України до поборів та віджимів писав його колега по терористичній діяльності, колишній полковник російської ФСБ Ігор Стрєлков (нещодавно звинувачений Міжнародною слідчою групою в причетності до збиття рейсу МН17 влітку 2014 року).Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх