EN|RU|UK
Блоги Артем Левківський
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  643  2

Аналітика кандидатів в Народні Депутати по 214 одномандатному округу.

До дня голосування залишилось 9 днів, і вже видно перші тенденції та основних гравців. 214 округ який включає в себе Воскресенку, Русанівку, Микільську-Слобідку, Березняки, Соцмісто, Комфорт Таун, та район М. Дарниця. 

 По округу висунулось 22 кандидати з них 10 було висунуто партіями. Враховуючи, що більшість кандидатів не веде жодної агітації, або вкрай незначну, можна зробити висновок, що левова частина кандидатів технічні, висування яких направлено на відтягування голосів від основних кандидатів. Так наприклад Швакель Олександр, який іде в бюлетені поруч з кандидатом від Слуги народу, вказав місцем роботи ГО "БФ "СЛУГА НАРОДУ", що явно направлено відтягувати голоси від Швеця С.Ф. 

 Серед основних кандидатів можна виділити наступних:  

1. Швець Сергій — журналіст 1+1 висунутий президентською політ силою, що автоматично дає йому підтримку 15-20%. На окрузі не впізнаваний та не веде активної кампанії - вивісили борди та роздають загальнополітичні брошурки. Біографія та програма кандидата не дає зрозуміти його прив'язку до округу, тому виникає питання чи не був округ злитий СН під іншого кандидата. 

 2. Васильчук Вадим - відомий громадській діяч, депутат Київради висунутий політичною силою Вакарчука “Голос”, що дає йому можливість на рівні з кандидатом від “Слуги Народу” претендувати на звання політика нової формації. Веде активну виборчу кампанію, завдяки чому його розглядають, як одного з трьох основних претендентів на перемогу, тим паче, що він живе на цьому окрузі. Що правда багато хто дорікає йому відсутністю досвіду в великій політиці та законотворчій діяльності. 

 3. Чумак Віктор — діючий депутат Верховної Ради від цього округу, який на минулих виборах виграв завдяки висуванню від політичної сили минулого президента Петра Порошенка БПП, в цей раз він іде від власної політичної сили, що фактично, не дає йому додаткових бонусів. Незважаючи на позитивну оцінку його роботи рухом “Чесно”, люди на окрузі дорікають йому тим, що за дві каденції на окрузі його фактично не бачили, можливо це пов'язано, з тим, що він проживає в селі Хлепча Васильківського району Київської області. 

 4. Маляревич Олесь — депутат Київради від Блоку Петра Порошенка. Цікаве спостереження по бордовій компанії, не дивлячись на те, що він був висунутий партією Порошенка "Європейська Солідарність", на жодному борді він цього не вказує. Досить впізнаваний на своєму міському окрузі, яку здобув завдяки вливанням міських коштів в округ(адмінресурс), що не дивно для заступника голови бюджетної комісії. В мережі йому часто дорікають лобіюванням забудовників на Микільський Слобідці. 

 5. Діжечко Максим — висуванець від політичної парті "ДЕМОКРАТИЧНА СОКИРА", веде активну кампанію в соціальних мережах, тому є сумніви, що його електоральна підтримка вийде за межі інтернет мережі. 6. Медведенко Станіслав — відомий спортсмен, самовисуванець. Відомий багатьма різноманітними проектами розвитку фізкультури. Є певна активність в соцмережах. Викликає здивування, що в його команді депутат Київради Новіков Олексій відомий своїми зв'язками з командою Черновецього, будучу депутатом Дніпровської районної ради від Блоку Черновецього. 

 7. Кударенко Степан — представник забудовників, віцепрезидент, ПрАТ "ХК "Київміськбуд", як не дивно висунутий - Свободою. Враховуючи відсутність зовнішньої реклами, складається враження, що цей кандидат не є пріоритетним. Тому йому дорікають, що його не знають в районі та він відтягує голоси патріотично налаштованих виборців в Європейської Солідарності, Демократичної Сокири та Васильчука Вадима. Враховуючи, що решти кандидатів виборчої кампанії на окрузі взагалі не помітно, не є можливим прокоментувати кожного з них.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх