EN|RU|UK
Блоги НЦП
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  208  0

Справа Бузини

Засідання 11 липня. Окрім потерпілої Валентини Бузини, матері вбитого Олеся Бузини, з'явилась його дружина, Наталія Бузина. Захисник обвинувачених Андрій Федур заявив відвід присяжним та судді Тетяні Левицькій. Відвід підтримали адвокати Гліб Федур та Олександр Дульський, обвинувачені. Прокурор Олександр Жила підтримав заяву частково.

Одна з підстав відводу, конфлікт інтересів. З однієї сторони обвинувачені та захисники, з іншої суддя Левицька. Левицька у 2018 році не пройшла кваліфікаційне оцінювання й визнана такою, що не відповідає займаній посаді, зокрема провалила психологічні тести. Стсовно присяжних: поза права на захист Андрія Медведька та Дениса Поліщука, без опитування кандидатів були обрані присяжні Наталія Пономарьова, Світлана Процик, Євген Ніколаєв.

Присяжні, колегія суддів з головоючою Тетяною Овсеп'ян задовольнили відвід Левицькій. Під час поперенього засідання Овсеп'ян повідомляла, що не погоджується з попередніми рішеннями своїх колег по розгляду "справи Бузини.

Левицька упереджена. Під час виступу у ВРП повідомила, її звільнення пов’язано з розглядом справи за обвинуваченням Медведька та Поліщука, де на неї буцімто вчиняється тиск: «…хочу сказати, що не виключаю того, що моє звільнення пов’язано також з розглядом справи, де я є боковою суддею, саме розгляд справи по вбивству, це резонансна справа, вбивству журналіста Бузини. Я не виключаю, що мене також хочуть виключити з цієї справи…».

Суддя, яка не відповідає займаній посаді неодноразово під час свого виступу зневажливо та прямо називала прізвище Поліщука та Медведька, в контексті нібито здійснення відносно неї тиску: «…ті підозрювані, які підпалювали храм, це саме з партії СІЧ, саме ці сили радикалів присутні, підтримують оцих підозрюваних Поліщука і Медведька».

▪️ Жодних підтверджуючих доказів, які могли б свідчити про вказане, Левицька не надала в силу їх відсутності.

Захист Медведька та Поліщука здійснюєАдвокатське об'єднання Fedur та Адвокатське об'єднання "Войченко і Дульський" 


Запис 


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх