EN|RU|UK
Блоги Мстислав Скоробогатов
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  179  0

Громадянин РФ Гінер є власником українського ПІН-банку

Звертаюся до Генерального прокурора України:

Шановний Юрюй Віталійовичу!

Мене надихнув звернутися до Вас Ваш пост про необхідність скликання РНБО та введення санкцій проти пов"язанного з тероризмом телеканалу NewsOne на підставі того, що одна і та ж фізична особа є керівником кіпрських юридичних компаній-бенефіціарних власників як телеканалу, так і ПАТ Промсвязьбанк, який є уповноваженим банком для фінансування і обслуговування державного оборонного замовлення країни-агресора.

Мій обов"язок як громадянина України звернути Вашу увагу на ще один факт, який потребує Вашої кваліфікованої оцінки.

Громадянин РФ Гінер Євгеній Леннорович є власником (не керівником! як у випадку з Newsone) майже 89% українського ПІН-банку, який знаходиться в захопленій будівлі готелю "Либідь" за адресою пл.Перемоги,1.

Водночас він є спонсором російської державної компанії РОСТЕХ (Ген директор Чемізов), флагмана в сфері розробок, випробування і виробництва озброєння російської армії. Детальне посилання що це за компанія ось тут.

За посиланням можна прослідкувати як саме Євгеній Леннорович фінансував тероризм - взяв українські гроші від українського банку чи українських обленерго, чи захоплених українських ТРЦ Метроград чи Метрополіс або готелів Русь, Славутич чи Юність і заплатив Ростеху, про що Ростех сам і підтвердив.

Можна тільки здогадуватись скільки коштує 49% компанії, яка має контракт на 1 млрд доларів.

Якщо раптово лінк зникне, то скрін його теж у додатку.

Думаю цим контактом Євгеній Леннорович має завдячувати своєму партнеру по усім відомій фірмі ВС Енерджі Олександру Михайловичу Бабакову, який й досі перебуває як під санкціями ЄС так і Канади за те що, голосував за анексію Криму, але дивним чином не перебуває під санкціями України. А якщо згадати, що саме Медведчук заводив це угрупування на терени України на початку 2000, то взагалі стає цікаво.

P. S. Євгеній Леннорович профінансував головну державну компанію РОСТЕХ, яка виконує замовлень по озброєнню російської армії на 2 трлн рублів! на рік на 1 мільйон 300 тис доларів і має в спільному з ним підприємстві не 49%, а 65%.

Сподіваюсь, що ця інформація з відкритих джрел знайде справедливу оцінку як в ГПУ, так і в СБУ.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх