EN|RU|UK
Блоги Марина Данилюк-Ярмолаєва
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  184  0

Технології Льовочкіна "поговорить за жизнь"

Пишуть, що ідея почесать язиками про надо поговорить з Кисельовим була ідеєю Льовочкіна, щоби збільшити урожай мандатів на виборах.

Авторка цієї сторінки ще в вечір хайпу припустила, що балаканину раптово затіяли аби розворушити когось із сплячих і не дуже активних із 20% потенційних "совків". І відповідно - аби наівняки прийшли підтримати ЗАЖОП 21 липня.

Тим паче відпустки і низька явка будуть в поміч саме рабиновичам із їх пулом вишколених екранами телевізорів бабусь, які молодість і здоровий глузд лишили в СРСР.

Технології Льовочкіна поговорить за жизнь уже не раз спрацьовували на Інтері. Коли концерт до дня побєди із Повалій бере найвищий рейтинг, а серіал про доярку, яка після одноразового коітуса влаштовує життя із московським олігархом - б’є рекорди серед затурканих берегинь.

Питання - наскільки нацрада, СБУ і влада в цілому даватиме львочкіним катати технології і далі. Саме телевізор накачав рейтинг колишнього шахрая Рабиновича до неможливого — і його однаково впізнають як на Сході, так і на Заході. Саме поява Шарія на платформах медведчуків познайомила його із тими, хто не дивиться ютуб. І зараз рейтинг пеннівайзів десь такий як і "Свободи", де під шапкою нарешті об’єднались всі націоналісти.

Льовочкін виявився дуже потрібним за останні п`ять років. Тепер цей непокараний Льовочкін на туї всіх крутив — поки щирі патріоти кричать про реванш.

Вся українська політика схожа на рімейки чужого, коли божевільний вчений заради чсв ховає в майонезній баночці смішного хробака, а тоді цей хробак зжирає весь екіпаж і посягає на планету Землю.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх