EN|RU|UK
Блоги Анатолій Кравчук
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  268  0

Чому інформаційна безпека держави досі тріщить по швах

На днях ми мали інформаційні баталії навколо заяви російського пропагандистського каналу "Россия 24" щодо проведення 12 липня спільного з NewsOne телемосту в наслідок яких – інформаційна атака Росії була відбита і міст скасовано.

Але, чому на шостому році війни, ми маємо такі відверто проросійські провокації в самому серці країни.

Так, не на фронті, не на передовій, а саме в глибокому тилу – в столиці держави, яка ніби то бореться з гібридними посяганнями країни агресора.

А маємо те, саме тому, що всі ці п’ять років держава насправді лише – "ніби то бореться", при цьому ведучи з агресором торгівлю не лише в ключовій для неї – енергетичній та військовій галузях, але й в інших менш важливих, при цьому на люди демонструючи постійні санкції один до одного.

Виходить, що обидвом державам навіть вигідніше, аби та торгівля відбувалась не по білому, а контрабандним шляхом. Тоді вони не лише позбуваються додаткових фінансових витрат у вигляді – податків на митниці, алей ще дають змогу ушлим дільцям, якими ми запам’ятали клан свинарчуків при Порошенко – заробляти скажені гроші, накручуючи в рази над дійсною ціною контрабандного товару на схемах, типу "Роттердам+" всі ці надприбутки нагло витягуючи з вщент збіднілого населення.

Так от, якщо повернутись до інформаційної безпеки, то й вона була чисто формальною, бо фактично була не потрібна двом спорідненим кланам – Порошенко-Путін, які воювали між собою лише для того, аби існували вже зазначені корупційні схеми та й інші більш суттєві дивіденди, якими вони мали з маніпуляцій на міжнародній арені керуючи свідомістю ключових політичних гравців Європи та Америки.

Як приклад – МинСтець, створений Порошенко саме для вирішення питань щодо реалізації заходів інформаційної безпеки під час потужної інформаційної агресії Росії в рамках здійснення гібридної війни і що ж ми маємо.

З 2017 року Міністерство інформаційної політики за бюджетною програмою "Здійснення заходів у сфері захисту національного інформаційного простору" витратило 401 мільйон гривень, йдеться в звітах державного казначейства.

Так, у 2017 році на захист інформаційного простору, коли вперше для Мінінформполітики була введена в бюджеті відповідна стаття, міністерство витратило 33,6 млн гривень, а вже наступного року аналогічні витрати зросли більше ніж в 10 разів і склали 358,3 млн гривень.

Цього року на захист інформаційного простору встигли витратити 9,1 мільйона. Загалом до кінця 2019 року на інформаційний захист національного простору в міністерстві планують витратити 100 мільйонів. Загальні витрати на Мінінфорполітики сягнуть 545 мільйонів гривень.

Як вам такий кошторис???

Так і хочеться запитати, а де гроші хлопці, куди вони пішли, якщо у вас за 500 мільйонів не можуть навіть заткнути рота відверто проросійським каналам, які досі, вже шість років поспіль в середини країни гонять на населення чисто російську пропаганду, а ви тіпа, настирно обмежуєте віщання російських каналів, які через Інтернет та спутніки спокійно можна дивитись до несхочу.

От саме через це й програв Порошенко, бо ця відверта брехня з його боку і заробляння на крові, на цій війні, для багатьох українців, звісно окрім сліпих і глухих на всю голову порохоботів є очевидною і саме через це люди сподіваються, що новий президент почне реальну боротьбу з ворогом, реальну боротьбу з бідністю і багато ще з чим, що залишилось нам в гіркий спадок від команди мародерів.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх