EN|RU|UK
Блоги Ольга Йосипчук
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  196  0

Телеміст має зміст? Ні!

 На днях одіозний Дмитро Кисельов оголосив, що 12 липня планується телеміст між РФ і Україною, як у свій час було між США і СССР. Таким чином він висловлює думку, що простим людям між собою "Надо поговорить.",саме таку незву матиме це політично-зомбуюче шоу. Телеміст має відбутися між каналами "Россія24"і нашим "NewsOne", який належить проросійським політикам зокрема  Медведчуку. Тепер стає ще зрозумілішим, чому проросійські політики так активно скуповують українські канали, адже саме ця четверта влада, якою є ЗМІ, зможе не тільки зомбувати і активувати п'яту колону в Україні перед виборами,але й залучати нову цільову аудиторію, яка під впливом брехні і пропаганди прийме все за чисту монету. На мою думку під час війни, анексії і окупації, коли близько 13 тисяч наших громадян померли від ворожих куль росіян і їх найманців, ніякого телемоста і мови про це бути не може ! Уряд і Президент мають жорстко відреагувати на подібні дії. І взяти приклад саме з Путіна, який у далекому 1999 році казав : "Мы будем преследовать террористов везде. В аэропорту — в аэропорту. Значит, вы уж меня извините, в туалете поймаем, мы в сортире их замочим, в конце концов. Всё, вопрос закрыт." Всі "Надо поговорить" перевести суто в дипломатичне русло і Норманський формат під пильним наглядом світової спільноти,що саме і запропонував  Президент Володимир Зеленський  Володимиру Путіну і ще раз довів, що Україна готова на діалог."Хочу обратиться к президенту РФ Владимиру Путину. Надо поговорить? Надо. Обсудим, чей Крым, кого там нет на Донбассе. Компанию для разговора предлагаю следующую: я, Вы, президент США Дональд Трамп, премьер Великобритании Тереза Мэй, канцлер ФРГ Ангела Меркель и президент Франции Эммануэль Макрон. Место? Думаю, (президент Белоруссии) Александр Григорьевич Лукашенко с удовольствием примет нас с вами в Минске." На яку Росія не дала чіткої відповіді ні так ні ні,а Песков сказав, що це цілком новий формат і США в нього не входить.

 Ми ж усі чудово розуміємо, що вони не хочуть сідати за стіл переговорів кажучи, що це "Новый формат," бо за одним столом з найвпливовішими державами світу і зокрема США, підписані угоди там, хочеш чи ні, а дотримувати прийдеться, бо санкції знову посипляться як дощ навесні. Тому, для них краще розтягувати це все до безкінечності і переливати з пустого в порожнє роблячи видимість кроків на зустріч Україні і говорячи про братстку любов і один народ. Це профанація вищої міри. Чому так? Тому, що насправді вони хочуть заморозити і максимально затягнути конфлікт в часі на 10-20 років, уже 5 пройшло, для того, щоб на окупованих і анексованих територіях виросло нове покоління, яке буде повністью асимельоване і поглинене Росією, а інші "інакомисляще" або вимре, або виїде, що власне і відбувається. І тоді навіть у випадку збройного відстоювання, або референдуму, який Україна може під тиском світу там провести буде не ефективним, бо нове покоління яке зливатиметься і зливається з росіянами за ці 20 років, проголосує і підтримає Росію і це буде цілком прозорий процес для цілого світу і ми з цим тоді нічого вже не вдіємо. Це стара практика поглинання народу і анексування територій, яка має багато приклади в історії,  вони нічого нового не придумали. Шкода, що наші політики досих пір цього не зрозуміли, а прикладів багато, гляньте хоча б на Абхазію.

 Стосовно телемосту, то я хочу нагадати, що у нас є чудова програма "Вата шоу", яку чесно і без упереджень проводить Андрій Полтава, о там якраз і прості росіяни з глубинки висловлюють думку, а ряжені "прості люди" в студії каналу "Россія24", будуть не лише розпалювати ворожнечу серед українців, але й активно нав'язувати сценарій усіх зрілих думок з стін Кремля. Мета у них одна-перед виборами значно ослабити позиції проєвропейських партій, зокрема і "Європейської Стратегії" Порошенка, та інших проєвропейських політиків. Каміння буде летіти на Порошенка і уряд зі швидкістью комети. Люди не розуміючи реальної ситуації, ще більше збунтуються проти нинішнього уряду, адже більшість думає, що кредити і борги набрали саме Порошенко з Яценюком і Гройсманом, а це не так і це варто розуміти. Таким чином за два тижні до виборів рейтинги можуть впасти до мінімальних показників, саме цього реваншисти і хочуть. Їхня мета очевидна -зформувати проросійську більшість у парламенті і приймати закони, які диктуватими Кремль, таким чином ми автоматично вернемося в те ярмо, у якому були при поперєдніках. І тоді вся пролита кров наших героїв буде марною. Вся робота уряду і Порошенка за п'ять років буде звежена на нівець, а цього не можна допустити в жодному разі! Ми сильна, незалежна нація з величною історією і нам варто не попирати пам'ять предків, які ціною мільйонів життів формували Україну! 

Автор: Ольга Йосипчук, політолог,активіст, фандрейзер, засновник ГО НЕО Лідери. #neoliders #політика #україна #телеміст 

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх