EN|RU|UK
Блоги Андрій Тарасенко
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  305  0

"Телеміст" скасовано. Ми з вами зуміли вплинути на ситуацію

NewsOne передумав працювати з Россия-24 над пропагандистським заходом. Підлеглі Медведчука пояснюють: "...протягом останнього часу низкою політичних партій щодо нашого телеканалу була розпочата масована інформаційна атака. У хід пішли заяви про акції протесту біля каналу, а з учорашнього вечора — і прямі погрози фізичної розправи..."

Ну, останні кілька слів ясно для чого. Медведчуківці вирішили показати себе мучениками. Побутові ватники пожаліють-проголосують.

З відзначених "політичних партій" саме об'єднані сили націоналістів забили на сполох. Миттєвий ультиматум до президента, організування мітингів, планування акцій прямої дії... Разом з тим піднялися громадські активісти.

Отже, українських націоналістів почули противники. Почув і президент, який був змушений зробити милозвучну заяву. Але ми вимагаємо дієвої реакції на інформаційну небезпеку, а не "воду".

"Правий сектор" з об'єднаними силами націоналістів від ВО "Свобода" вимагають ЗААРЕШТУВАТИ ВІКТОРА МЕДВЕДЧУКА! Діяльність кума Путіна чітко відповідає ст. 111 Кримінального кодексу:

"Державна зрада – це діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України: перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їхнім представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України."

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх