EN|RU|UK
Блоги Олег Ляшко
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  247  1

Медведчук скуповує інформаційні канали на гроші Газпрому

Захоплення кумом Путіна Медведчуком, а насправді самим Путіним, інформаційного простору України – це наслідок змови Порошенка за минулі 5 років. Саме Порошенко – батько реваншу Кремля! Саме він співпрацював з кумом Путіна Медведчуком: відправляв його переговорником у Мінськ, разом із ним займався контрабандою скрапленого газу та іншими оборудками і дав йому можливість скупити 4 інформаційних канали – 112, NewsOne, Прямий і Zik. Зрозуміло, що Медведчук не витрачав на це свої гроші – це спецоперація Кремля на гроші «Газпрому», мета якої – знищення України з середини.

Я звертаюся до Зеленського зробити те, що не зробив Порошенко – зібрати РНБО, заборонити особам, пов’язаним із Росією, володіти українськими ЗМІ. Ми вимагаємо дій! Якщо він не зупинить спецоперацію Кремля, це означатиме, що в країні немає влади і українці самі наведуть порядок.

Наша команда нікому не дозволить скасувати закон про мову, протягнути особливий статус для Донбасу і знищити нашу державність!


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх