EN|RU|UK
Блоги Андрій Лозовий
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  306  3

Пекельна проповідь

Вперше у житті був у Манявському скиту. Неймовірно енергетичне місце. Але «проповідь» Петра Порошенка під час служби Божої - це було огидно. Мали говорити лиш святі отці, а не друзі кумів Путіна.

Церква - тіло Христове, а не агітмайданчик. А тим паче, коли в своєму «патріотизмі» розпинається Порошенко, який 5 років був президентом, і за цей час замість арешту Медведчука - зробив його своїм бізнес-партнером, торгував разом з ним зжиздженим газом, допоміг йому заволодіти інформпростором - це викликає огиду. Коли комерційний партнер кума Путіна розповідає про «боротьбу з окупантами», в цей же час торгуючи з окупантами і грабуючи армію разом з своїм армійським товаришем Свинарчуком.

Не варто забувати: те, що світовий символ корупції Порошенко вкрав на війську, щоб купити нові золоті вази для своєї вілли у Марбельї - це відірвана рука, відірвана нога, зламаний хребет і скалічена психіка у тисяч бійців - кращих з кращих синів своєї держави, які захищають її Соборність на фронті.

І за поламані долі, і за свій мерзенний цинізм Петро Олексійович горітиме в пеклі. Разом зі своїм корупційним оточенням - вони 5 років влади у своїй ненажерливою і знищували державу.

Горітиме в пеклі, а не читатиме проповіді у Манявському скиту, компроментуючи Помісну Церкву, за яку українці боролися понад тисячу років.

Боролися і проливали кров.

В той час, коли порошенки-свинарчуки на цій крові заробляли.


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх