EN|RU|UK
Блоги WWF в Україні
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  152  1

Перші результати Осетрової варти

Осетрова варта – це унікальний волонтерський проект Всесвітнього фонду природи WWF Україна, який не має аналогів у Європі. Його мета — залучити волонтерів до моніторингу міграції молоді червонокнижних осетрових риб від розташованих вище за течією нерестовищ та спільно з правоохоронними органами забезпечити безперешкодний її скат вниз до Чорного моря. З 24 серпня до 6 червня проходить вже третя Осетрова варта в районі міста Вилково. Які перші результати?

Третя осетрова варта, 1-ий набір. Фото: Ірина Громотська

Порятунок осетрових

Під час одного з виїздів з волонтери разом з Одеським рибоохоронним патрулем та представниками Державної прикордонної служби України перевірили дозвільні документи у частини користувачів водних живих ресурсів та проконтролювали, щоб кілька рибалок відпустили назад у річку севрюг. Їх вилов заборонено, і вони потрапляють до сіток випадково, як прилов.

Фото: Марина Велігура

Сидр чи жаб’ячі лапки?

Існує гостра необхідність допомогти вилківській громаді  розвиватися та заробляти гроші альтернативним від вилову осетрових риб способом. Саме тому, 3-го липня в інформаційно-туристичному центрі Дунайського біосферного заповідника відбулася презентація бізнес-планів для громади Вилково. Їх розробили експерти WWF з метою  створення альтернативного заробітку для вилківчан. Іхтіологиня WWF Інна Гоч та експерт проекту Сергій Підмогильний приймали участь в події. Сергій представляв 3 бізнес-плани: зелена екосадиба “Душа Дунаю”; “Дунайська ранікультура” – вирощування місцевих видів жаб; “Дунайський сидр” – виробництво місцевого сидру.

На заході були присутні: міський голова міста Вилкове М.Т. Дзядзін, директор О.М. Волошкевич та працівники Дунайського біосферного заповідника, представники влади і місцевого туризму і, звичайно, рибодобувної галузі. Усі зацікавлені представники громади додали свої пропозиції для покращення бізнес-планів і зовсім скоро ми їх представимо широкій громаді для реалізації. Радує, що вже є вилківчани, які готові реалізовувати бізнес-плани.

Третя осетрова варта триває, тримаємо вас в курсі подій!


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх