EN|RU|UK
Блоги Ігор Дерев'янко
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  143  0

«Путініст», депутат Миколаївської облради Невенчаний, лобіст дерибану «Дубків» та кар’єру для «Мультіка» пнется у ВР?

У 2017 році активістам, громаді Миколаєва, після важкої та тривалої боротьби, вдалося відвернути загрозу знищення 34 гектарів парку «Дубки», що знаходиться у заводу «Зоря-Машпроект». Мова йшла про побудову торгово-розважального комплексу компанією «Західна нафтова група»:

Земли парка «Дубки» возле «Зори»-«Машпроект» площадью 34 га вернулись в коммунальную собственность Николаева

В Николаевском горсовете подделали документы, чтобы отдать парк «Дубки» нефтетрейдеру под застройку


Прикметно, що забудову парку лобіював депутат Миколаївської обласної ради від «Опозиційного блоку» Максим Невенчаний. Помітьте, як мабуть сильно кортіло «заробити», а мова йшла про коштовні 34 гектари, що депутат облради бігав разом з представником забудовника в міськраду? Що, йому на обласному рівні зайнятися нема чим? А одного разу, коли активісти-патріоти «притиснули» його, на питання щодо «Дубків» почав відговорюватися, що побудовою торгівельно - розважального центру хотів начебто ощасливити дітей. «Гнила відмазочка», навіть не смішно.

А зараз з’ясовується, що «гасподін» Невенчаний йде кандидатом від «Опозіційної Платформи – За життя» на вибори до Верховної Ради по 129 мажоритарному округу. І робить з себе такого правдолюбця. Але ми добре знаємо його, як облупленого.

Пам’ятаєте скандальну історію, як депутати областної ради протизаконно відвели величенький пісчаний карєр у Вознесенському районі «кримінальному автритету» «Мультіку»? Пам’ятаєте, що питання лобіювала фракція «Опозіційного блока», у складі, якої це активно проштовхував і Невенчаний:

Журналисты показали, как выглядит карьер, который депутаты облсовета выделили фирме "Мультика"

КРИМИНАЛЬНЫЙ АВТОРИТЕТ «МУЛЬТИК» ОТЧИТАЛ ГЛАВУ «ОППОБЛОКА» В НИКОЛАЕВСКОМ ОБЛСОВЕТЕ

Я з іншими активістами був присутній на тих сесіях, якраз протестуючи проти сумнівної оборутки, і сам чув та бачив це ганебне явище. Максим Невенчаний не просто голосував, а саме запекло ораторствовав та докладав на зусиль, що б кар’єр таки лишився «мультіківським».

Не дивує й особисте спілкування депутата облради з, мабуть найкрупнішими землевласниками в місті, Пеліпасом та Чайкою (сином колишнього мера міста), які й стали «латифундистами» під час мерства Чайки-старшого:

А пророссійський та пропутінський напрямок депутата Невенчаного давно відомий. Недаремно його пропутінськи шабаши зривали ветерани русско-української війни та патріотична громада. Та й його особисте фото з кумом Путіна Медведчуком хіба красномовно не каже само за себе?:

Хоча у молодості Невенчаний не гребував фотографуватися у, начебто «ненависній» путінистам, гітлерівській формі:


Голова ГО «Комунальна самооборона» Дерев’янко Ігор


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх