EN|RU|UK
Блоги Юрій Колесник
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  446  3

Знаєте, що жахливо?..

Наша країна, насправді, зараз перебуває в абсолютній гармонії «класичного хохляцтва». Коли пишуть, що ЄС або США нас здали, то це брехня. Вони лише підтримали вибір 74% громадян України. Там, у «західних демократій», насправді все оцінюється простіше: якщо країна готова воювати  — її підтримають. Якщо чотири копита підіймає і верещить про «мир за будь-яку ціну» — також підтримають. Єдине, чого не збагнуло оце нерозумне «глядацтво Голобородька», що сплачуватимуть за капітуляцію саме вони. 

За умов конституційної більшості «слуг народу» та «окупаційного блоку», нічого нормального найближчі п‘ять років очікувати не варто. І те, що Голова Офісу президента України Андрій Богдан справляє природні потреби собі у голову, ігноруючи туалет , — не змінить ситуацію на краще. 

Чи зупиниться війна? Ні, не зупиниться. Чи будуть теракти? Не просто будуть — росіяни нас завалять ними. Масові повідомлення про мінування поліція з СБУ не пояснюють. А це ніщо інше, як підготовка до масових диверсійних атак на інфраструктуру та місця масового скупчення людей. Зверніть увагу на «анонімні повідомлення про мінування» — навіть лікарні та дитячі садочки моніторять! Чи буде «головнокомандувач» Зеленський здавати території? Так він ВЖЕ їх здає!  ЗСУ відійшли, а росіяни — ні.

Яким буде сценарій війни? Абхазським! Як тільки «на вимогу ОБСЄ» (чит:. «РФ») максимально послаблять передові частини, а техніку скупчать «за пропозицією ОБСЄ» на обумовлених ділянках, — росіяни вдарять. Вдарять по скупченій техніці у тилу і, одночасно, по всьому східному кордону, до Сумщини включно.

І вдарять майже без втрат. Тому що, не дивуйтеся — теж «на вимогу ОБСЄ», — ми, під керівництвом і контролем, почнемо скорочувати протиповітряну оборону...

До речі! Кому цікаво, Зеленський & Со нічим насправді не ризикують. А щоб «обуреним громадянам» було про що думати, окрім протестів — багатотисячна амністія для терористів та крмінальних злочинців напередодні удару йому і росіянам добре стане у пригоді. З якого ще «переляку» з ОРДЛО тисячами завозять в‘язнів? Клюєв із Шарієм кандидатами на виборах, — то тільки розминка, тренувальний забіг. А далі буде ще «веселіше»! 

Чому так відбувається? Володимир Олександрович Зеленський — це лише інвестиційний проект. І єдина спільнота, перед якою він відповідатиме за свої дії — це рада інвесторів, на чолі з Ігорем Коломойським.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх