EN|RU|UK
Блоги Тетяна Ніколаєнко
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  3819  23

Бєглєци і росіяни, якого пєс###ца нам ще не вистачає в Раді?

Сонячне затемнення до кінця липня, ретроградний Меркурій. Я перестала вірити в астрологію в останніх курсах школи, але мені хочеться повірити в неї знову, щоб якось пояснити собі фестиваль маразму навколо.

Рамки моєї світобудови руйнуються, бо в неї вписується десяток суддів, які погано рахують до 5 ( якщо обчислення, звісно, ведеться не в валізах кешу) і дозволяють балотуватись Саакашвілі, Клюєву, Шарію.

Нічого, що Сааакашівілі, як не рахуй, не жив 5 років в Україні, що Клюєв втік з Януковичем і 5 років сидів у Москві (не знала, що її перейменували в Донецьк), що Шарій отримав притулок у Литві і жив у Нідерландах .

І проблема не в тому, що Шарій чи Саакашвілі стануть депутатами – це якраз навряд чи – а в тому, що типу відреформована судова система правосуддя дійшла дна, і продовжила копати далі.

Тепер про Клюєва. Він може обратися запросто.

Андрій Клюєв іде по округу свого брата Сергія, який втік з України після того як Рада дала згоду на зняття з нього недоторканності.

У 2014 Сергій Клюєв жодного разу не приїздив до Алчевську – його перемогу "кували" роздача яблук у дитсадки, запальничок і ліхтариків з агітацією і свій склад комісій. (Кому треба більше тексту - ось так ті вибори запам’ятав Сергій Лефтер). Так що Андрій Клюєв в принципі все це може повторити і стати депутатом.

Далі питання, що робитиме Клюєв-депутат. Адже Клюєв – це давній ворог Сергія Льовочкіна. Колись вони дуже сильно боролись за впив на Віктора Януковича. І Клюєв в принципі переміг. Але чим це закінчилось для країни – всі знають.

Клюєв значно билжчий до ахметівського крила – зрештою всі вони вихідці з донецького регіону, але ця партія навряд чи здолає бар’єр. Втім Клюєв все одно опиниться в проросійському секторі (навіть з ЗаЖОП). І гратиме саме в ньому.

А от далі питання, в що він гратиме?

Володимир Зеленський так хотів отримати максимум зі свого рейтингу, що по суті вистрілив сам собі в ногу. Його мажоритарка – це симбіоз проданих чи відданих округів з фестивалем людей, які ніколи не грали в велику політику.

У "Слуги народу" навряд чи буде своя більшість, і тоді Зеленському доведеться погодитись на союз з Тимошенко, яка з радістю прийме в дар посаду прем’єра, або "Голосом", або навіть ЗаЖоп.

Втім навіть, якщо фракцію Медведчука-Льовочкіна не візьмуть у більшість, у них буде достатньо сил, щоб мутити воду в парламенті і нав’язувати свій порядок денний.

І тут їм дуже в пригоді стануть навики Андрія Клюєва – адже саме з його валіз почався процес тушкування депутатів у Раді сьомого скликання.

60 депутатів умовного ЗаЖОП мало, щоб одразу змінити політику, але достатньо, щоб це робити покроково.

І якої б вишеньки мені на цьому торті не вистачало?

А, "Слуга народу" може провести в Раду депутата з російським громадянством.

Михайло Соколов позиціонує себе як борець з Дмитром Фірташем і аграрними холдингами за права дрібних фермерських господарств.

Він сам визнає, що українське громадянство отримав лише наприкінці 2017 року. А з російського так і не вийшов (не поспішає матушка відпускати лобіста російських добрив).

До 2004 він працював на ЮКОС Ходорковського, а потім перейшов у "Кесарев консалтинг". У 2007 переїхав в Україну.

Соколов через ВАР, з одного боку, воює з українськими заводами Фірташа, що виробляють селітру на користь більш дешевої російської селітри, а іншого боку, стоїть за спиною керівників ВАР, які підписують угоду про співпрацю з Юрієм Бойком.

Чи означає це те, що Бойко воюватиме проти Фірташа, чи просто успадкує його заводи, я поки не розумію.

А от Соколов не розуміє, яка крамола в словах голови ОП Андрія Богдана про регіональну російську мову.

Втім це не сильно дивно, у 2008 Соколов не розумів в розпал війни у Грузії, яка користь Україні від НАТО:

"Более того, возникает вопрос, как решению крымской проблемы может помочь вступление в НАТО? Неужели политические лидеры в Украине допускают в качестве крайнего варианта силовой путь, повторяющий действия Саакашвили в Южной Осетии?", - писав він на УП.

Тепер вже зрозуміло, чим Криму допомогло б НАТО. Чим можуть допомогти такі депутати, відповідають британці у серіалі роки – мільйонним табором українців під Манчестером.

Соколов такий "слуга" не один – крім нього є ще Анна Пуртова. Геотаргетинг уже приніс її рекламу жителям Печерська, що вона мріє про успішну Україну, але бізнес баришня досі веде у Росії.

Якось хочеться заматюкатися щирою українською – так як прабабця Довженка в "Зачарованій Десні" - поки Ольга Богомолець це не заборонила. А якийсь страшнобаришівський суд не дозволив балотуватися в Раду Жириновському.

 Топ комментарии
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх