EN|RU|UK
Блоги Роман Семенуха
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  184  1

Призначення регіонала на Луганщині: кадрова помилка чи свідома «нова» політика

Для мене справжніми маркерами, за якими можна оцінювати діяльність Президента будуть кадрові призначення на посади голів облдержадміністрацій. Призначення конкретних людей це вже не декларації, а конкретні кроки. Кроки, які продемонструють або нові підходи або «стару політику». Отже, зустрічайте.

26 червня Уряд в закритому режимі погодив вісім кандидатур на посади голів ОДА, які запропонував Президент. На посаду голови Луганської ОДА номіновано Віталія Комарницького.

Кого ж пропонують на керівника прифронтової області?

Ректор Луганського державного університету внутрішніх справ (перенесений у Сєвєродонецьк).

У минулому - член Партії регіонів, який в 2010 році пройшов до Луганської облради за партійними списками партії Януковича (№32).

В березні 2014 року депутатська фракція Партії регіонів в Луганській облраді, до якої входив і Комарницький, одноголосно підтримала рішення «Про політичну ситуацію в Україні та заходи щодо її стабілізації», відповідно до яких центральні органи виконавчої влади було визнано нелегітимними і підтримано заклик звернутися до Росії по допомогу.

ЗМІ писали, що будівлі Луганського державного університету внутрішніх справ, ректором якого є Комарницький, були захоплені 11 червня, а в гуртожитки заселялись озброєні бойовики. Сам ректор розповідав зовсім іншу версію, що університет захопили тільки 11 серпня, а до цього на будівлі висів прапор України…

26 грудня 2014 року, за даними TheBabel, на сайті "МВС ЛНР" з'явився матеріал про Комарницького. У ньому бойовики стверджували, що ректор у період бойових дій "позиціонував себе прихильником молодої Луганської народної республіки", але у вересні, скориставшись військовою блокадою Луганська, "під прикриттям представників МВС України просочився" в Сєвєродонецьк.

«Общее будущее у меня не вызывает даже сомнений. Серьезных аргументов против единства славянской культуры нет. Но есть местечковая, хуторянская идеология. Она — побочный продукт исторических процессов и испытаний. Ну захотелось в 1991 году самостоятельности. Казалось, что так будет лучше. Но между «казалось» и «оказалось» всегда есть разница» - це було сказано депутатом обласної ради Комарницьким в травні 2012 року.

Луганська обласна адміністрація з березня 2015 року має статус військово-цивільної адміністрації. Президент пропонує на очільника області, яка частково окупована Росією, людину, яка критикувала сам факт отримання Україною незалежності та є стійким прихильником держави-окупанта.

Виникає просте запитання: які і чиї завдання він буде виконувати на цій посаді? Що це: кадрова помилка чи свідома політика?


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх