EN|RU|UK
Блоги Тетяна Чорновол
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  309  0

Клюєв запустив капітуляцію

Закликаю президента Зеленського терміново скликати РНБО через мега загрозу національній безпеці. Адже перше липня у нас стало днем формальної капітуляції, засвідченої рішенням Вищого Касаційного адміністративного суду у справі реєстрації Андрія Клюєва кандидатом в депутати. Таким чином, у нас вже цілий букет злочинців часів Януковича, що в бігах від українського правосуддя зареєстрували кандидатами у ВР, але той шлях, яким пішов Клюєв, є найбільш страшним. 

Ще раз наголошу – найголовніша загроза навіть  не в Клюєві, не в тому, що «янучар», який керував жорстоким розгоном «студентського Майдану», завтра буде в Раді, найстрашніше (хоча, здавалося, що ще може бути страшніше?) - це рішення суду, яке іменем України…заперечило російську агресію. І саме це міститься в рішенні суду!!!! 


Пояснюю: Конституція забороняє балотуватися тим, хто не проживав в країні останні 5 років. Сидів в СІЗО – балотуйся. Був у бігах – не маєш права. Однак, у випадку Клюєва суд встановив, що він проживав… в Донецьку. А це вже дозволяє Клюєву балотуватися, бо, формально, Донецьк є Україною.

Разом з тим, суд повинен був відмовити Клюєву, за підстав того, що суд не може встановити факт його проживання в Донецьку. А як його встановити, якщо Донецьк окупований Російською Федерацією, там розгул отаманщини та тероризму? Тим паче, судді також були обізнані, що Клюєв не жив у донецькому пеклі, а жив в комфортній Європі  і в братній для українофобів … Москві.

Рішення суду на користь Клюєва, навпаки, означає, що судді взяли на себе відповідальність іменем України визнати, що немає ніякої окупації, тероризму та сепаратизму. Це означає, що так само, на якихось довиборах, можуть зареєструватися лідери терористів…Гіркін чи Пушилін.

Це рішення прийняте, повторююся, іменем України, останньою судовою інстанцією, яка вже не оскаржується. Отже, Клюєв – сепар, зрадник, який офіційно засвідчив, що він всі роки був на стороні російського агресора, воюючих терористів, йде в Верховну Раду України. Що це означає, що судді Окружного суду оголосили 1 липня  Днем капітуляції?

При президентові Порошенко це було би неможливо. Я попереджувала перед другим туром, що після перемоги Зеленського, переслідувані злочинці режиму Януковича почнуть масово повертатися  і, через рішення суду, реєструватися в кандидати в депутати саме таким способом. Однак,  не всі ще страх втратили. Поки що маємо з таких Клюєва, Онищенка, Портнова…А інших «колишніх», всіляких Азарових-Арбузових-Сашок Стоматологів, ще стримує страх, їх лякає патріотизм українців та, так звані, «старі обличчя» при владі.


Тому справа ЄС – перемога на виборах з метою проведення у Раду якомога більше тих депутатів, яких бояться реваншисти і Кремль. Справа Зеленського – терміново скликати РНБО, а Вищій спеціалізованій раді суддів -  розглянути сепарське рішення суду по Клюєву. А патріотично налаштованій громадськості вкрай потрібно провести акції: «Клюєв – геть!... на місце постійного проживання». Інакше, сьогоднішній день формальної капітуляції може стати днем початку реальної капітуляції. 


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх