EN|RU|UK
Блоги Семен Кабакаев
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  5349  3

Кого Медведчук повертає в Україну

Зараз Медведчук везе чотирьох людей, яких забрав з окупованої території. Безумовно це передвиборний піар. Безумовно ці дії не узгоджувались з СБУ та він діяв на власний розсуд.

Я можливо скажу дуже непопулярну річ. Всі будуть казати що він молодець, що забрав людей наших, але я так не вважаю. Процес обміну полоненими штука тонка, і віддавати людей хто не зламався та не зрадив присязі, просто так ніхто не буде. Такі обміни проводять дуже рідко і хочуть щоб ми віддавали за наших людей катів та вбивць. А просто так можуть передати лояльних до РФ та Медведчука, таких як Надюха Савченко.

Я вам трохи розповім про тих кого везуть назад, а висновки робіть самі!

Великий Дмитро Миколайович, 1988 р.н., військовий 25 бригади ЗСУ, потрапив у полон 11.09.2016 - Був постійно в Дніпрі та дивним чином потрапив на окуповану територію, де сидів на 32 зоні в Макіївці після винесення вироку.

Веремейчик Яків Петрович, 1986 р.н., військовий ЗСУ, потрапив у полон 25.05.2018 - За даними військових пішов в атаку, подальша доля невідома. Слабо розумію як можна ходити в атаку, хіба що атакувати магазин з горілкою.

Міхеєв Едуард Анатолійович, 1964 р.н., цивільний, затриманий бойовиками 16.10.2017 -Невідома людина для СБУ та тих хто займається обміном.

Горяінов Максим Анатолійович, 1984 р.н., військовий ЗСУ, потрапив у полон 22.05.2019 - Завіз людей через блок пост (за нашою інформацією він був водієм, який перейшов на бік противника, подальша доля і позиція інших військових які були з ним в машині невідома).

Всі розуміють, що Медведчук постійно на контакті з військовими РФ та керівниками окупаційних адміністрацій. У мене питання: в СБУ його контррозвідка буде викликати? Право на такі речі йому ніхто не давав!


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх