EN|RU|UK
Блоги Борис Бабін
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  356  4

Тепер відповідальність за долю моряків несуть не лише керівники МЗС

Щодо нинішнього брифінгу Президента України та ноти МЗС РФ від 25 червня про звільнення моряків. Мушу констатувати що РФ дійсно переграло "зоряну команду" МЗС УРСР на останніх хвилинах матчу.

Пропоную нашим "великим дипломатам" оприлюднити текст цієї російської ноти, хронологію її опрацювання та документи реагування. Не у заявах ротом пані З. та пана К. а згідно вимог міжнародного права та протоколу. Насправді відповідь на цю ноту могла та мала бути надана без істерії та махання шаблею. Без шкоди національним інтересам та із підвищенням шансів на повернення моряків.

Але в умовах цейтноту МЗС УРСР учергове продемонстрував світові свою загальновідому властивість на літеру і. І ще полирнув це дешевим піаром посадовців, яких Президент не може звільнити бо наш шановний парламент не дозволяє. Тепер відповідальність за долю моряків несуть не лише керівники МЗС (які без юристів Ковінгтону текст на аркуш А4 не здатні організувати) але й нардепи що наразі паралізували кадрові зміни на Михайлівській, 1.

І ніхто звісно не виправдовує росіян - вони на то й хтиві агресори щоб робити юридичні діверсії. Я з цього мовчав дві доби та сподівався на розум. Хибно

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх