EN|RU|UK
Блоги Марина Данилюк-Ярмолаєва
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  1673  12

Хаос в твоїй країні – це погоня за новими обличчями

Я не заздрю Володимиру Зеленському, бо свого часу компроміси і регіональні союзи із одіозними персонажами зіграли погану роль із його попередником Петром Порошенком. Тепер Петру Олексійовичу треба поборотися за невелику фракцію із ідеями про НАТО і ЄС на хвилі того, як хутко ПАРЄ злило наші інтереси за 30 мільйонів срібників. Зате і у Кернеса, і у Труханова усе чудово і буде ще чимало років поспіль все у найкращому вигляді, бо місцеві мами і пенсіонери цінують благоустрій і нове житло на пляжі.

Іще більше автор сумує з приводу того, як нові сили: і "Слуга народу" і перспективний "Голос" пішли на певний компроміс у стратегічний регіонах, де гідра реваншизму і любові до РФ до запаморочення періодично підіймає голову. Відносно слабкі мажоритарники на Донеччині, Луганщині та Півдні, та навіть в окремих округах столиці– це невіра у свої сили чи домовленості про ненапад?

Хаос в твоїй країні – це погоня за новими обличчями в український політиці, де в першу чергу страждає якість. Навіть хрестоматійний блазень Саакашвілі на посаді очільника Одещини виглядав достойніше аніж Андрейчиков із товаришем, який планував зробити на Одесі свою "народну республіку". Так само колишній волонтер Георгій Тука і Юрій Гарбуз, які мали досвід керування Луганською ОВЦА виглядають обличчями навіть зараз більш свіжими аніж колишній регіонал і прибічник молодої "ЛНР".

Зеленський так багато наобіцяв на виборах, так блискавично затіяв гру з новими обличчями, що це показало абсолютну проблему: у нас нема професійних людей, а намагання вичепити щось таке, що не було в попередньому уряді чи Раді повертає українську політику або до колишніх регіоналів – у яких система була і непогана. Або ж пошуки керівників у виконавчу владу все більше нагадують настирливе порпання у пункті прийому вторсировини.

Поки нема нової Ради, коаліції і свого уряду – Зеленський може записувати гнівні відео про триклятих ворогів, але приблизно з жовтня все буде інакше. За все і всіх – від богданів з амбіціями прем’єрів до портнових мстивих відповідатиме лише він і він один.

 Топ комментарии
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх