EN|RU|UK
Блоги НЦП
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  248  0

Суд над бандою

Осінь минулого року, ніч. Зловмисники ставлять драбину. Вилізають на другий поверх. Кидають бойову гранату у вікно багатоквартирного будинку. Дмитро Мазур отримує чисельні осколкові поранення. Втрачає багато крові, лікарі рятують життя. Його сина, координатора СІЧ, тієї ночі чудом не було дома.  Невдовзі кілерів затримують. Вони зізнаються, що ціллю був саме Сергій Мазур. 

З моменту замаху були встановлені замовник та організатор (на свободі). Одного з нападників відпустили на волю і він переховується в Росії. Обвинувачені в умисному вбивстві  Вірченко, Акімов та Павленко зараз знаходяться на цілодобовому домашньому арешті. З їхнього боку були спроби підкупу суду щоб опинитися без жодного запобіжного.

Вже завтра Переяслав-Хмельницький суд буде вирішувати їхню подальшу долю. Саме завтра спливає попередній запобіжний. Існують високі ризики втечі злочинців від правосуддя. 

Якщо бажаєте поїхати, щоб злочинці повернулися в СІЗО заповнюйте формуЗбір 26 червня о 7:30 під мостом м.Харківської (у бік Борисполя)

Захист інтересів Сергія Мазура здійснює адвокат Мария Островская, Наталія Фещик

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх