EN|RU|UK
Блоги Школа військових водолазів
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  558  2

Курс диверсійної підготовки для водолазів ВМС

Сьогодні ми можемо з гордістю відзвітувати про успішне закінчення чергового тренувального курсу в рамках нашого волонтерського проекту "Школа військових водолазів"!

Курс був дуже насиченим, інноваційним, і для наших волонтерів великою честю та відповідальністю стала співпраця з Водолазною школою Збройних Сил – новим підрозділом, створеним лише в цьому році!

На тренуваннях вперше за довгий час у Військово-Морських Силах України було відновлено водолазні спуски на апаратах замкненого циклу дихання, а тема стрес-підготовки на основі фрідайвінгу показала чудові результати, і може стати проривним ноу-хау в підготовці вітчизняних бойових плавців та водолазів.


Про усі цікаві подробиці тренувань ми розкажемо трохи пізніше, а поки хочеться сказати головне.

Ми волонтери, і наше основне завдання – робити нашу Армію сильнішою там, де можемо, і так, як вміємо. В нашій країні зараз неспокійно, голову піднімає, здавалося б, назавжди переможена сепаратистська мразота. Кожного дня серце крається від звісток про загибель наших хлопців, у росіян в полоні досі знаходяться наші мужні моряки. І тому ми не маємо права здаватися, ми не маємо права програти. Треба потроїти зусилля!

Хай нас буде зовсім мало, але ми будемо стояти до кінця, за наше Військо, за Україну, за її свободу і незалежність! Ми – волонтери та інструктори "Школи військових водолазів", і це наше слово!

Слава Україні! 

Ми на Facebook
Допомогти волонтерському проекту: ШВВ

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх