EN|RU|UK
Блоги Тарас Костанчук
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  271  0

Абсурдні передвиборні махінації

Напередодні отримав абсурдну інформацію. На запит ЦВК Міністерство закордонних справ України надіслало відповідь, що я з 2003 року маю постійне місце проживання в Італії.

Мені навіть коментувати це здається абсурдним, але спробую.

По-перше, за останні роки я вже ТРИЧІ приймав участь у виборах, відповідно подавав всі необхідні документи до ЦВК, і відповідно, тричі був офіційно зареєстрований як кандидат. 

По-друге, протягом останніх п’яти років я не тільки проживаю в Україні, я займаюсь активною громадською діяльністю. А саме: у 2014 році я вступив у лави батальйону «Донбас» і пішов на фронт; після повернення створив громадську організацію учасників бойових дій «Сармат», яка і зараз веде активну діяльність; у 2016 році був радником голови СБУ з питань обміну полоненими. 

І тут раптом виявляється - я не проживаю в Україні, і тому не маю права приймати участь у виборах!

Це неподобство робиться з єдиною метою - аби ЦВК мала офіційний привід не зареєструвати мою кандидатуру. 

Таке вже відбулось на президентських виборах, коли на підставі «невідповідності програми кандидата в президенти діючому законодавству України» мені було відмовлено у реєстрації. 

І тому ми із побратимами йдемо до МЗС розбиратись, хто замовив таку інформацію! Сьогодні о 12.00 ми починаємо з блокування структури МЗС, аби запобігти можливому черговому безпідставному рішенню ЦВК щодо відмови мені в реєстрації.


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх