EN|RU|UK
Блоги Андрій Тарасенко
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  394  3

"Рівність" ЛГБТ = дискримінація українців традиційних поглядів

Якщо в Україні існує запит на привілеї для ЛГБТ, то чому борців за них фінансують з-за кордону? Чому право на гей-парад вище за право на пересування центром столиці, який трохи не на добу перекрили для водіїв і пішоходів? Чому чиновники заявляють про підтримку амбіцій ЛГБТ і зневажають традиційні погляди більшості? Чому абсолютна більшість ЗМІ інформаційно сприяє гей-параду і цькує незгодних? Чому кількатисячний легіон силовиків був зігнаний до гей-параду, коли на Сході загострюється ситуація (понад 30 обстрілів за добу, загинув один військовий, багато поранених)?

Ці питання поставили українці, зокрема активісти НВР "Правий сектор", які вийшли проти сьогоднішнього гей-параду Kyivpride-2019.

Слава Богові, "Правий сектор" має ширший кругозір, ніж у ліволіберальних "правозахисників". Останні зациклені на "правах людини", під які підводять диктат меншин. Ми за гармонію між правами людини, правами нації, громадянськими обов'язками, заслугами та повагою до традицій.

За здорову Україну!

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх