EN|RU|UK
Блоги Тетяна Чорновол
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  4533  92

Команда Зе повертає у владу мега корупцію через Онищенка-Кадирова

Українці наївно думали, що на Президентських виборах голосували за Зеленського, тому що проти корупції, насправді, навпаки, цим вони відкрили ворота мега корупції часів Януковича. І те, що Шостий апеляційний адмінсуд Києва зобов’язав ЦВК зареєструвати Онищенка-Кадирова кандидатом в депутати означає, що вся країна радо і мажорно побігла в ці ворота.

Нагадаю кого ми зараз пускаємо в Раду. Онищенко-Кадиров «смотрящій» Януковича за газонафтовидобувним бізнесом, після Майдану відмовився виконувати закон і платити податки зі своїх підприємств в бюджет, відмовився і все, і не заплатив 3 млрд грн, пограбував Укргазвидобування "прихватизувавши" державні свердловини, мінімізував сплату податків для інших учасників приватного нафтогазовидобутку на мільярди, роздавав хабарі. Став символом корупції в постамайданівській Україні! Ба хвалився, що йому море по коліна, що платив ЗМІ і активістам, і знищував любого політика, що ставав на заваді його схем. Перешкоджав конфіскації коштів Януковича 1.5 млрд доларів.

Однак програв. Кримінальна справа, згода ВР на зняття недоторканості Онищенка, його втеча за кордон і повернення свердловин державі стало результатом антикорупційного шляху, яким пішла Україна після Майдану.

Я особисто переслідувала Онищенка, по моїй заяві була порушена справа в СБУ, яку продовжило НАБУ. Я знаю, як важко боротися з мега- корупціонерами, і скільки бруду на мене було вилито через ЗМІ на замовлення Онищенка. Але я пишалася результатом, пишалася початком.

А що тепер все було даремно? Він повернетеся у ВР завдяки гречці на окрузі? За нього проголосують ті самі, що вибрали Президентом Зеленського, бо голосували проти корупції? До речі, точно відомо, що на окрузі він буде мати неформальну підтримку Зе, точно не протидію, бо від Зе на 93 окрузі зареєстрована кохана Онищенка - матір його дитини, олімпійська чемпіонка Ганна Різатдінова.

Я, до речі, давно знала про близькість Онищенка і спонсорів Зеленського і попереджувала, що в разі перемоги останнього, Онищенко може бути зареєстрований, незважаючи на те, що не жив останні 5 років в Україні, як того вимагає Конституція. Лякала, що це відбудеться рішенням «політкоректного» суду, адже після перемоги Зеленського «смотрящим» над судовою системою себе поставив Коломойський, а інструментом президентського впливу є адвокат Коломойського - керівник АП Богдан.

Онищенко їм близький, в своїх схемах він співпрацював з Коломойським і входив в контрольовану ними фракцію Відродження. Але попри те, що реєстрація Онищенка була логічна після перемоги Зеленського, я до останнього в це не вірила, думала не вистачить цинізму у команди Зе символ постмайданівської корупції повернути у владу власними руками. А виявилося вистачило. Це навіть не цинізм - це кшталт "поржать". А для мене - це особиста трагедія, бо перекреслюються мої перемоги, добуті такими зусиллями.

Але крок назад, два вперед. Я не буду здаватися. Шкода, що я розслабилася і вирішила, що він не зареєструється і не пішла на округ проти нього. Я ж розглядала цей варіант... А тепер дуже жалкую, що я не пішла... Але я буду працювати на окрузі, щоб лише не пропустити це зло, ляпас справжнім антикорупціонерам і реванш мегакорупції.

 Топ комментарии
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх