EN|RU|UK
Блоги Андрій Тарасенко
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  140  3

Конспірологи з нетрів, які вас дратують

Є здатність у деяких обивателів — на всі сто знати хто якого політика фінансує. Будь то гидкий політикан чи ідейний діяч — всіх під одну гребінку. "Та вони давно працюють на Кремль, Госдеп, Порошенка, Зеленського, масонів! Факт!". Серед людей серйозних, які знають багато кого і багато що, я не зустрічав такої впевненості. Хто ж зливає таємні інсайди розумникам, що заполонили соцмережі та служби таксі?..

Олігархічні партії знають, що обивателі полюбляють конспірологію, і використовують це. На нарадах у штабах обговорюють в яке ЗМІ який меседж закинути. Виділяють бюджет. Потім з'являються заголовки на подобу: "Нема доказів, що партію селян не фінансує Обама, — експерт". Обиватель зацікавлено читає, а потім всім переповідає як істину. Так чорний піар і діє.

Ми маємо насамперед дізнатися на які джерела спирається викривальник у своїх висновках. Якщо не збреше про друга-сбушника, то все стане на свої місця.

На мою думку, один з ОБОВ'ЯЗКІВ українського громадянина — дотримуватись інформаційної гігієни.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх