EN|RU|UK
Блоги Валерій Калниш
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  6032  28

Чим відрізняється Офіс Зеленського від Адміністрації Порошенка

Чим відрізняється Офіс президента Володимира Зеленського від Адміністрації президента Петра Порошенко.

Порошенко свого часу зафіксував граничну чисельність співробітників АП - 416 осіб. В указі Зеленського цифри не має. У Порошенко були два перших заступника голови АП, у Зеленського – один.

Якщо проаналізувати кількість департаментів АП, які були створені указом президента Петра Порошенко та директоратів, створених президентом Володимиром Зеленським, то шостий президент зменшив їх кількість - 18 проти 25. Це вдалося зробити завдяки злиттю деяких з них. Наприклад, у Порошенко були три окремих департаменти, які займалися питанням громадянства, помилування та державних нагород. У Зеленського ці питання відносяться до одного директорату.

В адміністрації президента Порошенка були окремі відділи по забезпеченню діяльності представників голови держави у Раді, Кабміні, судах. В офісі Зеленського їх діяльність, за виключенням представника в уряді, буде забезпечувати один департамент.

У шостого президента вирішили відмовитися від Головного департаменту з питань впровадження реформ, але створили Директорат з питань економічної політики. Також серед нововведень – створення Департаменту інформаційних технологій та Департаменту управління персоналом.

Деякі департаменти перейменовані. Зокрема, те що у Порошенка називалося "Головний департамент зовнішньої політики та європейської інтеграції" у Зеленського має назву "Директорат з питань зовнішньої політики", без європейської інтеграції. У Порошенко: "Головний департамент з питань діяльності правоохоронних органів та протидії корупції". У Зеленського: "Директорат з питань юстиції та правоохоронної діяльності". Словосполучення "протидії корупції" відсутнє в назві жодного директорату.

 Топ комментарии
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх