EN|RU|UK
Блоги Сергій Руденко
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  1006  16

Про китайців в Україні, рейдерів від Фукса та обіцянки Зеленського

Президент Зеленський зібрав представників українського бізнесу і пообіцяв їм: більше "кошмарити" їх ніхто не буде. Мовляв, інвесторам відтепер в Україні - шана, повага і особлива увага.

І от саме в цей час до НАБУ поступила заява від дочірньої компанії однієї з найбільших державних корпорацій Китаю – CNBM, яка зазнала рейдерської атаки з боку українських силовиків. Ще за попереднього президента - Петра Порошенка, українські силовики спробували заблокувати роботу одного з підприємств Миколаївської області, що належать цій компанії. CNBM є однією з найбільших держкорпорацій Китаю. Вона входить в топ-500 найбільших компаній світу. В Україну китайці прийшли розвивати альтернативну енергетику - в Україні вони володіють активами сумарною потужністю 267 МВт. Це - річне споживання для понад 70 тис. домогосподарств. І тільки китайці почали набирати обертів, як виникли питання з боку однієї із українських компаній. Суд. Рішення. Виконавці і силовики. Словом, увесь набір.
Нині китайці кажуть, що участь у рейдерській атаці брали посадові особи українських судів, ГПУ та СБУ. А організатором рейдерської атаки, на думку інвесторів, був олігарх Павло Фукс.

Я не знаю, що має пояснювати президент Зеленський іноземним інвесторам. Утім, приклад однієї з найбільших державних корпорацій Китаю свідчить про те, що Україна - ризикована для них країна. Ані закон, ані гарантії такої держави як Китай у нас нічого не варті. Бо є суди, є олігархи, є рейдери. Так було при попередніх президентах, так лишається і тепер. Чи, може, при Зеленському стане інакше? Хто знає?

Детальніше про ситуацію читайте за посиланням: "Як олігархи перекривають дорогу інвесторам в Україну"

 Топ комментарии
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх