EN|RU|UK
Блоги Seni Cup
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  423  0

Діяльність представників креативного класу є чудовим прикладом соціальної відповідальності для всіх.

Артем Кай, музикант та футболіст ФК "Маестро" 

Футбол -  це перший вид спорту, яким я почав займатися. Річ у тім, що мій батько з дитинства привчав мене до гри, оскільки він має КМС з футзалу. Тому, я з семи років почав грати, продовжую і до тепер.

Одного дня я дізнався про футбольний клуб «Маестро», де грають багато моїх знайомих. Мені стало соромно, що я теж артист, який грає у футбол, але досі не у команді. Тому  я вирішив прийти на своє перше тренування у складі ФК «Маестро», познайомився з командою, і мене дуже приязно прийняли.

Я вважаю, що завжди потрібно виділяти час для фізичної форми, спорт - це життя. Коли ти в тонусі - світ стає кращим і ти відчуваєш себе більш впевнено. Для артиста дуже важливо бути у формі, це обов’язковий аспект. Під час гри ти позбуваєшся усіх негативний емоцій, виходиш чистою та спокійною людиною, хоча, коли програєш, - не завжди виходить абстрагуватися.

ФК «Маестро» активно займається благодійністю і соціальними проектами. Взагалі, це місія всіх людей без винятку. У ФК «Маестро» є можливість робити це публічно, таким чином презентувати всім важливість таких вчинків.

У кінці травня ми, як футбольна команда «Маестро», зіграли товариський матч з командою переможців турніру Seni Cup*. Ця акція не була випадковою, оскільки ми активно підтримували учасників у соціальних мережах протягом усієї їхньої підготовки до турніру, долучившися до челенджу #грайдушею .

Seni Cup - це взагалі унікальний турнір. Емоції просто зашкалювали, навіть поза футболом. Дякую всім, хто долучився до створення цього важливого заходу. Усі команди молодці, а чемпіонами, звичайно, стали найкращі. Під час матчу був азарт, позитивні емоції та рівна гра, а мені вдалося забити м’яч - дуже був радий цьому. Турнір пройшов на високому рівні, гравці залишилися задоволеними. Я щиро бажаю процвітання цьому турніру! 

* Seni Cup - турнір для вихованців психоневрологічних будинків - інтернатів, який проходить щороку в Україні з 2003 року. Переможець турніру представляє країну на Міжнародних змаганнях у Польщі. 


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх