EN|RU|UK
Блоги Володимир Лановий
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  578  4

Команда Саакашвілі, яка йде боротися і перемагати

                                                                                                                                              Ввійшовши до складу першої десятки і взагалі до команди Руху Нових Сил М. Саакашвілі, я мимоволі зловив себе на думці, що тут відчувається якась нова колективна атмосфера.

  Прийшли люди з якоюсь особливою щирою і чистою енергією, люди вільні і ні від кого не залежні, ні за кого не ховаються і мають свою позицыю і самоповагу. Спілкуючись з цими людьми, я відчуваю їх бажання не тільки включитися у політичну боротьбу, не тільки стати депутатом і зробити щось значне і потрібне. Я відчуваю незгасаючий оптимізм, віру у досягнення цілі і радість життя, задля якої вони і йдуть  разом далі під прапором непохитного реформатора.

  Ці люди відкриті, готові до спілкування, з почуттям гумору і світлом в очах. Проте, як мені здається, вони не терплять сміття навколо себе і не хочуть коритися авторитарно-барижній системі, яка багатьох з них хотіла зламати і знищити. Звичайно, вони мають приклад самого президента М. Саакашвілі, який завжди йде вперед, не дивлячись на град і буревій, який направляли і направляють на нього сонмо олігархів і диктаторів різних країн, в тому числі, як ми пам’ятаємо, і в Україні.

  Мені здається, що світлі люди, які зібрані у команді М. Саакашвілі, хочуть літати. Не ходити по землі, не повзати, не чекати, коли їм манна впаде з неба, а літати. Вони обов’язково прорубають вікна у затхлому, смердючому, гнилому, без вікон і дверей будинку, у який заточив наш український народ злочинний режим Порошенка. Прорубають шлях до свободи, чистого повітря, сонця у вікнах і польотів у своєму  житті. 

  Я бачу, що цих людей (а звичайно, до них будуть єднатися тисячі й тисячі вільних українців) у їх боротьбі за свободу і життєвий політ не зупинять ні погрози мафії, ні умовляння начальства, ні пропозиції нових посад, ні фізичні побиття і постріли, ні підкупи, ні хабарі, ні подачки. Вони вірять у свої сили, вони знають, що чесних людей більше, що крадії та політичні брехуни розбіжуться під прожекторами правди і реального правопорядку.

  Вони не йдуть у парламент, аби зробити політичну кар’єру, як я чув від багатьох молодих післямайданівських політиків-новачків. Вони не йдуть у парламент заради наживи на голосуваннях в інтересах олігархів і бариг, як більшість корупціонерів під куполом. Вони не йдуть у парламент для захисту своєї шкури від кримінальної відповідальності за скоєні злочини проти народу.

  Як вдалося пану Михайлу залучити чистих і світлих людей до своєї команди? Коли він міг їх шукати, знайти і впевнити у об’єднанні їх сил і доль? Я вдячний Михайлу Нікалозовичу, що він не зламався, не впав у відчай, не опустив руки, не відвернувся від нашого народу, від знущань, які над ним чиняться. І за те, що він зібрав найкращих українців до своєї команди. І веде її, я впевнений, до перемоги.


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх