EN|RU|UK
Блоги Євген Карась
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  847  0

НАЦИСТИ ЗАХОПИЛИ НАБУ.

Діана Буцко з LB.ua написала текст після якого стає страшно. 

НАБУ захопили нацисти та парамілітарні банди. І звісно всі ТУПИИЄЄЄ.

А всі розумні та красиві - за бортом. 

Читаючи журналістку захотілося кинути склянкою в Карася. З жахом згадав, що потвора зі статті це ж я сам і є.

Шановна Діано, є 15 членів Ради громадського контролю НАБУ.

9 членів від організацій пов'язаних з партією "Демократична сокира".

5 членів від ветеранських спілок, які тактично об'єдналися для інтернет-виборів.

1 член ГО "Громадський люстраційний комітет".

Журналістка пише що в РГК тепер 5 ветеранів. Насправді в нинішньому складі 7 учасників АТО. Діана помилилася з поверхневим фактом, бо не сильно копалася у темі. 

Аналогічно і про "політиків", яких типу лише зараз забагато в РГК.

2 члени попереднього скликання РГК НАБУ ідуть в депутати - Галина Янченко("Слуга народу"), Олександра Дрік("Самопоміч"). По партійних списках. Багато членів попередніх скликань РГК - є кандидатами в депутати. Для прикладу Ярослав Юрчишин("Голос", список) чи Олексій Гриценко ("Громадянська позиція", округ). 

Чи можна сказати, що попередні скликання РГК (переважно з професійних антикорупціонерів) аполітичні? Сумнівно. Я переконаний більшість членів РГК - громадські діячі, які чекають від своєї діяльності досвід, знайомства, можливо політичні бали. 

Серед тих, хто агітував голосувати за список з "професійних антикорупційних ГО", який програв вибори, було багато народних депутатівЯкщо депутати закликають голосувати за один список, а інша партія (без депутатів) закликає голосувати за інший - сумнівно тут шукати чистоту від політики. Подібно в корупційних схемах тендери підлаштовують під виграш лише однієї фірми. Виходять вибори за участі політиків, які кричать "тільки без політиків!" щодо конкурентів своїх товаришів.

Екс-член фракції БПП Мустафа Наєм чи Світлана Заліщук - особи вже не пов'язані з Порошенком. Отже підтримують "аполітичний список". А "Демсокира", яка здається кілька місяців як не "порохоботи", бо посварилися з командою Порошенка - ще політики. Так от пише журналістка.

...

Я ще нагадаю як формувалися блоки:

- Переговори з ними щоб мене включили у ваш список!

- Та це не мій список. Я запрошений від ветеранів. Наш координатор був на зборах ветеранів у Харкові. Там мене запропонував мужикам. Демсокира і Рух ветеранів сформували список. Карась тут не рішала. Запросили і за те дякую.

За тиждень та людина потрапила в інший список. "Правильний, аполітичний, антикорупційний блок!" Риторика розмови змінилася догори дригом:

- Як ти можеш іти по списку Демсокири і ветеранів?! Це ж питання цінностей!!

Будьте обережні зі стійкістю ваших цінностей! :-) 

...

Наостанок про мене. Звісно по версії журналістки все дуже просто і ясно. СІЧ б'є гей-паради. Коли парадів немає, то нападає на ромські табори. Коли перебили всіх циганських геїв СІЧ напала на НАБУ.

Можна заперечу цій ідіотській логіці? 

- Це рік назад сепаратисти писали про "нациста Карася". Діано! Вже неактуально. Я в складі РГК вже друге скликання. За час попереднього - нормально працював. Витратив багато власного часу на роботу в кадрових комісіях. Разом з двома іншими членами РГК провели незалежне тестування на поліграфі одного з оперативників, якого запідозрили в недоброчесності. Приймав участь в багатьох зборах. Сам пішов і прийняв участь у комітеті у Верховній Раді, де був батл між депутатами, НАБУ та САП. 

- Журналістка Діана їздить на метро. І може сказати "дякую" організації СІЧ. Ми в 2013-му році започаткували кампанію "Стоп тариф". Підняли і звірили тонну документів та запитів. Виявили розкрадання бюджетних коштів керівництвом метрополітену. Згодом увірвалися на громадські слухання. Ні, не тому що ми хижі і дикі. А тому що в часи Януковича ці збори були закриті не лише від активістів, а й від преси. І увірватися туди могли лише люди ідейні та сміливі. І керівництво вимушено запросило нас до себе в кабінет. Думали, як і журналістка Діана, що ми дурачки. Це була помилка, бо під прицілами телекамер ми рознесли в пух і прах аргументи чиновників. Керівник держструктури повністю капітулював і перейшовши до скавуління "давайте вместе решать эти проблемы с кражей денег". Після тої зустрічі на два роки було зупинено підняття тарифів. 

- Сергій Кримчак - секретар земельної комісії під час дерибану Києва, одна з самих резонансних кримінальних справ НАБУ. Кримчак затриманий в 2016-му. В 2014-му я публічно розніс його на зустрічі з виборцями. Кримчак від нервів навіть мені на камеру визнав, що скоював корупційні злочини, але через тиск. Я зараз сміюсь і щиро сподіваюсь, що детективів НАБУ, перегляд відео, додатково надихнув на розслідування персонажа.

Тоді ще Тетяна Козаченко напророкувала Кримчаку скору гибель.

Загалом якби журналістку цікавила боротьба з корупцією, то вона би ще багато цікавого знайшла про мої пригоди з Герегою чи як відкривали вільний доступ киянам до Київради. 

- Я часто кричу на якихось виродків. Але це не значить я погано слухаю інших. Навпаки я чую головне. Що кричить керівництво НАБУ, САП і толкові депутати на всіх зустрічах?  Саджає не НАБУ. Суд. Суди корумповані. Отже, якщо немає уваги та просто присутності людей на судах - ефективність мінімальна. Судові рішення будуть не скоро. А в фіналі будуть ще й нехороші. Туди де темно приходять чорні гроші. Тому на суді по Труханову Віталія Устименка тітушня побила. Їм головне НЕ ХОДИ ТУДИ. А націоналісти тоді трохи тітушню відлупили. БУДЕМО ХОДИТИ. Тому СІЧ завітала на суд до Кримчака. Засипали землею два його "Мерседеси". І підемо ще до багатьох. Це проста діяльність. Але вона ефективна. Зараз більше нічого особливо не зробиш. Вищий антикорупційний суд запрацює лише з вересня.

А я ще раз дякую усім хто підтримав. Дуже вдячний. Не підведу.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх