EN|RU|UK
Блоги Андрій Тарасенко
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  481  0

Зникнення Голобородька

Президент Зеленський продемонстрував просто докорінне оновлення влади. Заплямовані чиновники були розстріляні з двох Uzi.

Аякже.

Влада поповнилася такими цікавими високопосадовцями, як Сергій Дейнеко та Вадим Пристайко. Першого Зеленський призначив главою Держприкордонслужби, другого — ініціював призначення міністром закордонних справ.

С. Дейнеко є чиновником періоду Януковича, а точніше — керівником Луганського прикордонного загону. Доступної інформації про нього малувато. Але нині одне ЗМІ опублікувало дещо. За даними видання, Дейнеко являє собою людину сумнозвісного Олександра Єфремова. На колишній посаді Дейнека допомагав функціонерам "ЛНР". І під час захоплення Донбасу, і під час становлення режиму псевдореспублік. Крім того, завдяки контролю над кордоном став мільйонером (вагому частину багатства відкрито вказав у декларації). Я схильний вірити поданій інформації. Ну не міг у 2014-му ставленик регіоналів бути борцем з російськими друзями. Крім усього, прикордонник-високопосадовець — чи не найбільш корупційна посада в державі. Гнилизна за визначенням.

Щодо В. Пристайка, то за попередньої влади він пройшов шлях від в.о. заступника очільника МЗС до голови місії при НАТО. Сьогодні порошенківська "Європейська солідарність" привітала рішення Зеленського. Також якось дивно заявила про відмову від публічної критики президента. При цьому всьому, Пристайко прибічник діалогу з "Д/ЛНР".

Тут усе очевидно. Ці, як мінімум, дві посади були подаровані "Опозиційній платформі" та "Європейській солідарності". Подробиці договірняку зрозуміємо з часом.

Обновленця із Зеленського вже на старті не вийшло. Неможливо, щоб наближений до олігарха протистояв олігархічно-корупційній системі. Шоу маст гоу он.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх