EN|RU|UK
Блоги Борис Бабін
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  4437  11

Убогі потоки російської пропаганди

Російська пропаганда наразі масово цитує одіозного пана Журавка, колишнього нардепа від Партії Регіонів, який раніш був фахівцем з питань інвалідів, а потім став експертом з катувань укранських бранців окупантами на Сході. Наразі цей "добродій" є одним з записних кремлівських "українознавців" як то кажуть "по загалях". Основна його нинішня теза - про те, що нібито від перекриття Північно-Кримського каналу наразі страждає... Херсонщина. Бо коварні канальні води, що не йдуть на Крим, як виявляється, ...підтоплюють херсонські села.

Мабуть це така специфічна вода, повністю відмінна від зрошення Херсонщини прикладом Каховським каналом та каналами Приазовської, Сірогозької, Генічеської, Каланчацької і Перекопської зрошувальних систем. Які, за логікою журавок, злочинно підтоплюють херсонські села вже 50 років. Тут можна погодитися з росмедіа та їх вітчізняними "дзеркалами" тільки в одному - Херсонщина дійсно страждає. Адже звісно не від міфічних "підтоплень" - а від тих десятків журавок, які досі панують у місцевій владі, а наразі ще й косяками йдуть по багатостраждальним п`яти мажоритарним паханатам Таврії у Верховну Раду. Втім, розкрутка потоку свідомості журавок ворожою пропагандою означає одно - канал росіянам потрібний і вони не відступляться у цьому. Адже - стоїмо, бо за прогнозами гідрологів у Криму починаються чергові сім-дев`ять сухих років.

Нічого особистого, просто кліматичні цикли такі, що досі були сприятливі окупантам, при чому настільки, що ті виношують (та вже реалізують) проекти перекидання доволі обмежених насправді гірських водостоків півострову в степи кримського Присивашшя. Тепер цей природний резерв закривається на багаторічний переоблік" і води для потреб господарства на півночі Криму не буде від слова узагалі. Також у цьому не менш убогому потоку свідомості журавок є "застереження за Фрейдом" про зупинені в крайні роки насосні станції Прикрим`я.

Які дійсно качали багато цікавого з Херсонщини на південь, а тепер - ні, та хтось з господарів кримського хімпрому з цього дуже сумує. Учергове повторюся - день відкриття води Північно-Кримським каналом на Крим стане днем відмови України від півострову. Отже відповідь шайкам журавок та їх одвічному господарю має бути простою, із цитуванням класиків, - "не сьогодні!"

 Топ комментарии
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх