EN|RU|UK
Блоги Мирослав Гай
Керівник Благодійного Фонду Мир і Ко. Замголови Ради резервістів при генеральному штабі України. Офіцер запаса.
  4766  17

Всі поспішають підготуватися до війни

США та Польща підписали нову Декларацію про оборонну співпрацю.

Декларацією передбачається створення передового командування ЗС США дивізійного рівня, а також центру бойової підготовки на полігоні Дравсько Помороське - а в перспективі ще в кількох регіонах.

Окрім того, на території Польщі буде створено ескадрилью безпілотників MQ-9 повітряних сил США для ведення розвідувальних дій. При цьому інформацією, яку отримуватимуть БПЛА, американська сторона планує ділитися з поляками.

Водночас документом передбачається розгортання бази підтримки навчань американських військ на території Польщі, а також створення можливостей для діяльності сил спецоперацій США (у тому числі на морі та в повітрі). Окрім того, буде закладено інфраструктуру для підтримки у Польщі бронетанкової та авіаційної бригади, а також батальйону логістичного забезпечення ЗС США.

"Ми говоримо про сили спецоперації. Ми говоримо про компоненти логістики. Ми також говоримо про вже згаданий штаб дивізії", - сказав Дуда.

Всі поспішають. І не приховуюють, що це дії проти придушення агрессії РФ.

Часу залишається обмаль. Десь до кінця 20го року РФ вийде на нові оперативні спроможності і Захід знає, що вони не встигають.

Україні теж не варто розраховувати на те, що хтось буде воювати за нас. Нам дадуть ще більше зброї, данні розвідки, інструкторів але воювати - самі.

Тож маємо посилити роботу з реформування армії, резерву, підготовки населення до майбутніх можливих викликів.

 Топ комментарии
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх