EN|RU|UK
Блоги Петро Олещук
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  505  1

Призначення "професіонала" Бухарєва

Пригадуєте, яке виття було, коли Зеленський призначив заступником керівника СБУ Баканова?

Що це ганьба, бо тому лише перед призначенням навіть лейтенанта дали. Що як можна віддавати державну безпеку такому непрофесіоналу. Що тепер вся державна безпека розвалиться, бо Баканов нічого не знає.

Тепер на СЗР поставили "професіонала" Бухарєва. І невдоволення ще більше. І декларацію згадали з мільйонами, які нізвідки взялися. І нагороду від ФСБ, хоча і вручену понад десятиліття тому...

Але ж він професіонал? Відкрию вам страшну таємницю. Усі "професіонали" у нас саме такі. Тобто, з дуже дивними деклараціями та нагородами від ФСБ (або просто давньою дружбою зі старими товарищами). Ті, ж у кого нічого такого немає - це "непрофесіонали", які теж "погані", бо непрофесіонали.

Звісно, найкращий варіант, аби наші компетентні органи очолив би персонально Еркюль Пуаро, або інший вигаданий персонаж - "чесний, патріотичний, незаплямований силовик, що має 20 років досвіду, але ніяк не пов'язаний з ФСБ/КДБ". Але цей персонаж - вигаданий. А Бухарєв з Бакановим - реальні. І найближчим часом обирати будуть з таких як вони.

П.С. Особисто я вважаю, що краще - непрофесіонали. З іншого боку, мати хоча б якусь уяву про реальний стан справ, теж хтось повинен.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх